Ēdamistabas krēsls ar metāla kājām un polsterētu samta sēdekli gaiši brūnā krāsā | Adexa WW5064
EAN: 5056465084494
Original price was: 130,66 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)
Izcils komforts un izturīgs, ikoniskais dizains, kas radīts ilgam kalpošanas laikam, ir tikai divas no galvenajām priekšrocībām, kas padara šo modernu ēdamistabas krēslu par daudzfunkcionālu nepieciešamību. Krēsls arī ir viegli kopjams.
- Sēdeklis ar matētu virsmu un samta spilveniem. Papildu komforts, bet viegli tīrāms.
- Ideāli piemērots restorāniem, birojiem, ieejas vestibilam, uzņemšanas telpām, gaidīšanas telpai, banketēm un mājām; viesistabai, ēdamistabai, guļamistabai…
- Cietas, triecienizturīgas kājas.
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 810 mm |
| Platums | 480 mm |
| Svars | 4kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Materiāls | Metāls / Samts (ugunsdrošs) |
| Krāsa | Melns / Gaiši brūns |
| Kārtojams | Jā |
| Dziļums (sēdeklis) | 420 mm |
| Platums (sēdeklis) | 480 mm |
| Augstums (aizmugure) | 360 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
2×12 līmeņu Elastīga platuma Plaukts/Paliktnis/Panna/Pašattīrošs Ratiņš Nerūsējošais Tērauds | Adexa RTFT12D
In stock
Original price was: 427,74 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda, 4 līmeņi, 810x460x1180mm | Adexa RST4B
In stock
Original price was: 302,70 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Laminēta apaļa galda virsma ar maināmām valrieksta un dabīgām pusēm Ø30'' | Adexa TT30RWN
In stock
Original price was: 128,49 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Pizza lāpsta 12'' kvadrātveida Perforēta Metāla rokturis Garums 140cm | Adexa SPP14012S
In stock
Original price was: 188,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Original price was: 209,44 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Original price was: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Saliekamais veļas ratiņš 870x520x780mm | Adexa H080D
In stock
Original price was: 237,84 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Sarkans samta stieptais virve ar sudraba galiem 1,5m | Adexa VR01RS
In stock
Original price was: 23,58 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Side Dining Chair PU ādas sēdeklis Dabīgs | Adexa GSYH003N
In stock
Original price was: 175,05 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
