Ēdamistabas krēsls ar metāla kājām un polsterētu samta sēdekli melnā krāsā | Adexa WW5025
EAN: 5056465084487
Original price was: 97,31 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (bez PVN)
Izcils komforts un izturīgs, ikoniskais dizains, kas radīts ilgam mūžam, ir tikai divas no galvenajām priekšrocībām, kas padara šo mūsdienīgo ēdamistabas krēslu par daudzfunkcionālu nepieciešamību. Krēsls ir arī viegli kopjams.
- Sēdeklis ar matētu virsmu un samta spilveniem. Papildu komforts, bet viegli tīrāms.
- Ideāli piemērots restorāniem, birojiem, ieejas vestibilam, uzņemšanas telpām, gaidīšanas telpai, banketēm un mājām; viesistabai, ēdamistabai, guļamistabai…
- Stipras, triecienizturīgas kājas.
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 810 mm |
| Platums | 480 mm |
| Svars | 4kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Materiāls | Metāls / Samts (ugunsdrošs) |
| Krāsa | Melns / Melns |
| Kārtojams | Jā |
| Dziļums (sēdeklis) | 420 mm |
| Platums (sēdeklis) | 480 mm |
| Augstums (aizmugure) | 360 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
2×12 līmeņu Elastīga platuma Plaukts/Paliktnis/Panna/Pašattīrošs Ratiņš Nerūsējošais Tērauds | Adexa RTFT12D
In stock
Original price was: 427,74 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Original price was: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Laminēta apaļa galda virsma ar maināmām valrieksta un dabīgām pusēm Ø30'' | Adexa TT30RWN
In stock
Original price was: 128,49 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Melns samta barjeras virve ar zelta galiem 1,5m | Adexa VR01BG
In stock
Original price was: 23,31 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Pārnēsājams izolēts pārtikas trauks ar gumijas pamatni 20 litri ø300x310mm | Adexa IC13031
In stock
Original price was: 384,09 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Original price was: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Saliekamais veļas ratiņš 870x520x780mm | Adexa H080D
In stock
Original price was: 237,84 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Side Dining Chair PU ādas sēdeklis Dabīgs | Adexa GSYH003N
In stock
Original price was: 175,05 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Zaļa pinuma aizsargbarjeras aukla ar sudraba galiem 1.5m | Adexa BR01GS
In stock
Original price was: 33,96 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Zaļa pīto virvju norobežojošā virve ar zelta galiem 1,5 m | Adexa BR01GG
In stock
Original price was: 33,98 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)
