Komerciāla elektriskā picas krāsns ar 1 kameru 500×500 350°C Mehāniska vadība 4.2kW 220V | Adexa BSD101500500
EAN: 5056465048533
Original price was: 1512,34 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)
Komercijas picas vienas plaukta krāsns ļauj katru reizi jebkurā ēdināšanas iestādē pagatavot perfektu picu, ķiploku maizi, naan maizi un citus ēdienus. Izstrādāta pastāvīgai profesionālai lietošanai, šīs jaudīgās, bet kompaktās krāsnis izmanto precīzi kontrolētu augstu temperatūru, lai ātri pagatavotu ēdienu, vienlaikus aprīkotas ar stikla durvīm, lai nodrošinātu gatavošanas procesa uzraudzību. Gatavojiet dziļās pannas, plānas mīklas, svaigas mīklas, daļēji ceptas vai saldētas picas.
- 4200W
- 350°C mehāniskais termostats
- 220V / 1 fāze
- Kamera: 500x500x150mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 630 mm |
| Augstums | 390 mm |
| Platums | 760 mm |
| Svars | 65 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 2 x 250 mm picas |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 4200W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds / Alumīnijs |
| Temperatūra | +350°C |
| Vadība | Mehānisks |
| Apgaismojums | Jā |
| Šūnas | 1 |
| Izmēri (kamerai) | 1 x 500x500x150 mm |
| Termometrs | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
10 collu nelipīga dziļā picas panna | Adexa DPP10N
In stock
Original price was: 29,49 €.10,81 €Current price is: 10,81 €. (bez PVN)Elektriskā picu krāsns 4+4 picas pa 8'' | Adexa HEP2ST
In stock
Original price was: 590,04 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komercione Garšvielu Turētājs ar vāku ietver 3 nerūsējošā tērauda konteinerus | Adexa CHF03
In stock
Original price was: 90,21 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Lapu putotājs planētu mikserim 30 litri | | Adexa B30-LB
In stock
Original price was: 169,38 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Picas lāpstiņa Ar nolokāmu rokturi Nerūsējošais tērauds 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Original price was: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Picas režģis 10"/25cm | Adexa PS25
In stock
Original price was: 11,56 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Piedevas paplāte / Piedevu dozētājs ar vāku 4 nodalījumi Nerūsējošais tērauds un plastmasa | Adexa CHB04
In stock
Original price was: 67,09 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Profesionālais planētu mikseris 20 litri 3 ātrumi | Adexa B20
In stock
Original price was: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (bez PVN)Profesionāls fermentācijas, rūgšanas un uzglabāšanas skapis 15 plaukti siltināts | Adexa WHHPC20IS
In stock
Original price was: 2614,26 €.1124,14 €Current price is: 1124,14 €. (bez PVN)Tirdzniecības Garšvielu Turētājs, iekļaujot 4xGN1/6-100mm tvertnes un vāciņus ar eņģēm | Adexa CHD04APCFL
In stock
Original price was: 171,83 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
