Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)
Šis komerciālais picas sagatavošanas galds ir pietiekami liels, lai uzņemtu visas picas izmērus, un tā dzesējamais skapis nodrošina daudz vietas piedevām un mērcēm. Granīta darba virsma ir 900 x 340 mm.
Šis augstākās kvalitātes dzesējamais picas sagatavošanas letes modelis ar granīta virsmu ir izstrādāts, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju dienu no dienas visās aizņemtajās ēdināšanas iestādēs. Ideāli piemērots restorāniem, maizniekiem, gaļas veikaliem, delikatesēm, sviestmaižu bāriem, lielveikaliem utt. Tas ir izgatavots no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda un nodrošinās augstu profesionālas veiktspējas, uzticamības, stila un izcilas cenas un kvalitātes attiecības līmeni.
GN pannas nav iekļautas
Riteņi iekļauti.
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 1100 mm |
| Platums | 903 mm |
| Svars | 111 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 240 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 2 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 240W |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/6 |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +0°C līdz +10°C |
| Darba virsma | Granīts |
| Vadība | Digitāls |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Jauda (serverī) | 5 x GN1/6 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Premium ūdens/kafijas urns 13 litri | Adexa SCU13A
In stock
Original price was: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Profesionala sautējamā katls / Buljons katls ar vāku Nerūsējošs tērauds 36,6 litri | Adexa SE13636
In stock
Original price was: 191,44 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)
