Komerciālā filtra kafijas automāts ar karstā ūdens izsniegšanu Automātiska uzpilde 3 karstās plāksnes | Adexa FRB286
EAN: 5056850815771
Original price was: 864,55 €.371,76 €Current price is: 371,76 €. (bez PVN)
Pagatavojiet lieliskas kafijas saviem klientiem vai viesiem ar profesionālo filtru kafijas automātu. Šis manuāli pildāmais ēdināšanas automāts ir paredzēts publiskām vietām, kur cilvēkiem nepieciešams viegli, ērti un ātri pagatavot izcilu kafiju, piemēram, birojos, konferenču telpās, klubos, bāros un restorānos. Ar modernu, plūstošu dizainu tas sniedz pilnīgi jaunu komforta un greznības sajūtu komerciālajiem kafijas automātiem.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 405 mm |
| Augstums | 460 mm |
| Platums | 405 mm |
| Svars | 13 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 3 x 2,2 litri (katli) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2080 W |
| Materiāls | Nerūsējošā tērauda un nerūsējošā tērauda kafijas turētājs |
| Iekļauts | 3 kafijas kannas |
| Ražošana | Līdz 140 krūzēm stundā (16,7 litri) |
| Brūvēšanas laiks | 6 līdz 7 minūtes |
| Ūdens pieslēgums | Jā (bez manuālas uzpildes) |
| Tilpums (tvertne) | 2,2 litri |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciālais auksto dzērienu izsmidzinātājs 1 x 25 litri | Adexa LSJ25L
In stock
Original price was: 1009,32 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciālais Gaisa Tējkanna Pumpis 5 litri | Adexa APB050
In stock
Original price was: 99,81 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (bez PVN)Saldējuma panna 7 litri Nerūsējošais tērauds | Adexa WH1208
In stock
Original price was: 33,34 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vīna glāžu plaukts zelts, pie sienas stiprināms, garums 400 mm, 20 glāzes | Adexa WGA58500400G
In stock
Original price was: 55,50 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba Sienas stiprinājums Garums 300mm 3 vīna glāzēm | Adexa WGA18500300S
In stock
Original price was: 22,54 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 450 mm, 20 vīna glāzēm | Adexa WGR5S
In stock
Original price was: 44,40 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs uz sienas, zelta, garums 300mm, 3 vīna glāzes | Adexa WGA18500300G
In stock
Original price was: 23,14 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs Zelta Griestu stiprinājums Garums 300 mm 3 vīna glāzes | Adexa WGB18500300G
In stock
Original price was: 22,71 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)
