Komerciāla filtra kafijas automāts manuālai uzpildei 2 stikla kannas 2 sildvirsmas | Adexa RB386
Original price was: 373,66 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)
Pagatavojiet lieliskas kafijas saviem klientiem vai viesiem ar profesionālo filtra kafijas automātu. Šis ēdināšanas manuālās uzpildes aparāts ir paredzēts publiskām vietām, kur cilvēkiem nepieciešams viegli, ērti un ātri pagatavot izcilu kafiju, piemēram, birojos, konferenču telpās, klubos, bāros un restorānos. Ar modernu plūstošu dizainu tas sniedz pilnīgi jaunu komforta un greznības sajūtu komerciālajiem kafijas pagatavotājiem.
Tajā ir 2,2 litru iekšējais ūdens tvertne un divas neatkarīgi kontrolējamas sildvirsmas – tas nozīmē, ka varat uzpildīt pilnu 1,8 litru kannu un uzturēt to siltu pirms nepieciešamības papildināt aparātu.
- Līdz 140 tasītēm stundā (16,7 litri)
- Tilpums (kanna): 1,8 litri
- Tilpums (tvertne): 2,2 litri
- Pagatavošanas temperatūra: +92°C līdz +96°C
- Pagatavošanas laiks: 6 līdz 7 minūtes
- Jauda: 2,02 kW
- Barošana: 230 V / 1 fāze
- Standarta Lielbritānijas spraudnis
- Aparāts un filtra turētājs izgatavoti no nerūsējošā tērauda
- Iekļautas 2 stikla kannas
- “Sūkņa stila” pagatavošanas sistēma, katrai kannai tiek izmantots tikai svaigs ūdens
- Uzkarsē pagatavošanas ūdeni tikai pēc vajadzības, visenergoefektīvākais.
- Kafija tiek pagatavota optimālā temperatūrā
- Kafija vienmēr tiek uzturēta optimālā temperatūrā
- Trīskārša drošības aizsardzība
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 515 mm |
| Augstums | 505 mm |
| Platums | 260 mm |
| Svars | 6,2 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 1,8 litri (katls) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2020W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds & nerūsējošā tērauda kafijas turētājs & Teflona sildīšanas plāksnes |
| Iekļauts | 2 podi |
| Ražošana | Līdz 140 krūzēm stundā (16,7 litri) |
| Temperatūra | +92 līdz +96°C |
| Brūvēšanas laiks | 6 līdz 7 minūtes |
| Tilpums (tvertne) | 2,2 litri |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciālais auksto dzērienu izsmidzinātājs 1 x 25 litri | Adexa LSJ25L
In stock
Original price was: 1009,32 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda vakuuma kafijas kanna 2 litri | Adexa VP0015
In stock
Original price was: 45,45 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Premium ūdens/kafijas urns 13 litri | Adexa SCU13A
In stock
Original price was: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (bez PVN)Saldējuma panna 7 litri Nerūsējošais tērauds | Adexa WH1208
In stock
Original price was: 33,34 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vīna glāžu plaukts zelts, pie sienas stiprināms, garums 400 mm, 20 glāzes | Adexa WGA58500400G
In stock
Original price was: 55,50 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 400mm 4 vīna glāzes | Adexa WGB18500400S
In stock
Original price was: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 450 mm, 20 vīna glāzēm | Adexa WGR5S
In stock
Original price was: 44,40 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, uz sienas stiprināms, garums 400 mm, 4 vīna glāzēm | Adexa WGA18500400S
In stock
Original price was: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs Zelta Griestu stiprinājums Garums 300 mm 3 vīna glāzes | Adexa WGB18500300G
In stock
Original price was: 22,71 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs, sudraba, piestiprināms pie sienas, garums 400 mm, 20 vīna glāzes | Adexa WGA58500400S
In stock
Original price was: 44,74 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)
