Komerciālā filtra kafijas automāts ar manuālu uzpildi un 3 karstajām plāksnēm | Adexa CBT02
EAN: 5056850816549
Original price was: 711,68 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (bez PVN)
Pagatavojiet lieliskas kafijas saviem klientiem vai viesiem ar profesionālu filtra kafijas automātu. Šis ēdināšanas manuālās pildīšanas automāts ir paredzēts publiskām vietām, kur cilvēkiem nepieciešams viegli, ērti un ātri pagatavot izcilu kafiju, piemēram, birojos, konferenču telpās, klubos, bāros un restorānos. Ar modernu plūstošu dizainu tas sniedz pilnīgi jaunu komforta un greznības sajūtu komerciālajiem kafijas automātiem.
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 405 mm |
| Augstums | 460 mm |
| Platums | 405 mm |
| Svars | 11 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 3 x 2,2 litri (katli) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2200W |
| Materiāls | Nerūsējošā tērauda un nerūsējošā tērauda kafijas turētājs |
| Iekļauts | 3 kafijas kannas |
| Ražošana | Līdz 140 krūzēm stundā (16,7 litri) |
| Brūvēšanas laiks | 6 līdz 7 minūtes |
| Ūdens pieslēgums | Nē (ūdens piepildīšana manuāli) |
| Tilpums (tvertne) | 2,2 litri |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Nerūsējošā tērauda vakuuma kafijas kanna 2 litri | Adexa VP0015
In stock
Original price was: 45,45 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Profesionālais citrusu sulu spiede 180W | Adexa CJ5
In stock
Original price was: 370,10 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Saldējuma panna 7 litri Nerūsējošais tērauds | Adexa WH1208
In stock
Original price was: 33,34 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 400mm 4 vīna glāzes | Adexa WGB18500400S
In stock
Original price was: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, uz sienas stiprināms, garums 400 mm, 4 vīna glāzēm | Adexa WGA18500400S
In stock
Original price was: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs uz sienas, zelta, garums 300mm, 3 vīna glāzes | Adexa WGA18500300G
In stock
Original price was: 23,14 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs zelta, pie sienas piestiprināms, garums 300 mm, 15 vīna glāzēm | Adexa WGA58500300G
In stock
Original price was: 57,17 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
