Komerciālā filtra kafijas automāts Manuāla uzpilde 2×2 litru Termoss | Adexa DRV386
EAN: 5056850816631
Original price was: 1028,78 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)
Pagatavojiet lieliskas kafijas saviem klientiem vai viesiem ar profesionālo filtru kafijas automātu. Šis manuālās uzpildes ēdināšanas automāts ir paredzēts publiskām vietām, kur cilvēkiem nepieciešams viegli, ērti un ātri pagatavot izcilu kafiju, piemēram, birojos, konferenču telpās, klubos, bāros un restorānos. Ar modernu, plūstošu dizainu tas sniedz pilnīgi jaunu komforta un luksusa sajūtu komerciālajiem kafijas automātiem.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 203 mm |
| Augstums | 528 mm |
| Platums | 383 mm |
| Svars | 12kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 2 x 2 litri (termosu kannas) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2 x 1900W |
| Materiāls | Nerūsējošā tērauda un nerūsējošā tērauda kafijas turētājs |
| Iekļauts | 1 termosa krūze |
| Ražošana | Līdz 280 krūzēm stundā (30 litri) |
| Brūvēšanas laiks | 6 līdz 7 minūtes |
| Tilpums (tvertne) | 2 x 2,2 litri |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāla filtra kafijas automāts manuālai uzpildei 2 stikla kannas 2 sildvirsmas | Adexa RB386
In stock
Original price was: 373,66 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Komerciālais Gaisa Tējkanna Pumpis 5 litri | Adexa APB050
In stock
Original price was: 99,81 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (bez PVN)Premium ūdens/kafijas urns 13 litri | Adexa SCU13A
In stock
Original price was: 228,11 €.90,70 €Current price is: 90,70 €. (bez PVN)Vīna glāžu statīvs sudrabs, griestos montējams, garums 300 mm, 15 vīna glāzes | Adexa WGB58500300S
In stock
Original price was: 45,45 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu statīvs, zelta, sienas montējams, garums 400 mm, 4 vīna glāzes | Adexa WGA18500400G
In stock
Original price was: 23,24 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, uz sienas stiprināms, garums 400 mm, 4 vīna glāzēm | Adexa WGA18500400S
In stock
Original price was: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs uz sienas, zelta, garums 300mm, 3 vīna glāzes | Adexa WGA18500300G
In stock
Original price was: 23,14 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs Zelta Piekarams pie griestiem Garums 450mm 20 vīna glāzes | Adexa WGR5G
In stock
Original price was: 44,32 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs, sudraba, piestiprināms pie sienas, garums 400 mm, 20 vīna glāzes | Adexa WGA58500400S
In stock
Original price was: 44,74 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)
