Komerciāla filtra kafijas automāts ar manuālu uzpildi un 2 litru termosu | Adexa CB02B2
Original price was: 588,73 €.250,69 €Current price is: 250,69 €. (bez PVN)
Pagatavojiet lieliskas kafijas saviem klientiem vai viesiem ar profesionālo filtra kafijas automātu. Šis ēdināšanas manuālās pildīšanas automāts ir paredzēts publiskām vietām, kur cilvēkiem nepieciešams viegli, ērti un ātri pagatavot izcilu kafiju, piemēram, birojos, konferenču telpās, klubos, bāros un restorānos. Ar modernu, plūstošu dizainu tas piešķir pilnīgi jaunu komforta un greznības sajūtu komerciālajiem kafijas automātiem.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 418 mm |
| Augstums | 515 mm |
| Platums | 202 mm |
| Svars | 7 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 2 litri (termoskrūze) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1900 W |
| Materiāls | Nerūsējošā tērauda un nerūsējošā tērauda kafijas turētājs |
| Iekļauts | 1 termosa krūze |
| Ražošana | Līdz 140 krūzēm stundā (16,7 litri) |
| Brūvēšanas laiks | 6 līdz 7 minūtes |
| Tilpums (tvertne) | 2 litri |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāla filtra kafijas automāts manuālai uzpildei 2 stikla kannas 2 sildvirsmas | Adexa RB386
In stock
Original price was: 373,66 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Komerciālais auksto dzērienu izsmidzinātājs 1 x 25 litri | Adexa LSJ25L
In stock
Original price was: 1009,32 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)Komerciālais Gaisa Tējkanna Pumpis 5 litri | Adexa APB050
In stock
Original price was: 99,81 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (bez PVN)Profesionālais citrusaugļu sulu spiede 180W | Adexa CJ4
In stock
Original price was: 310,96 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Profesionālais citrusu sulu spiede 180W | Adexa CJ5
In stock
Original price was: 370,10 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Vīna glāžu plaukts zelts, pie sienas stiprināms, garums 400 mm, 20 glāzes | Adexa WGA58500400G
In stock
Original price was: 55,50 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba Sienas stiprinājums Garums 300mm 3 vīna glāzēm | Adexa WGA18500300S
In stock
Original price was: 22,54 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 400mm 4 vīna glāzes | Adexa WGB18500400S
In stock
Original price was: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 450 mm, 20 vīna glāzēm | Adexa WGR5S
In stock
Original price was: 44,40 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs Zelta Piekarams pie griestiem Garums 450mm 20 vīna glāzes | Adexa WGR5G
In stock
Original price was: 44,32 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)
