Komerciāla filtru kafijas automāts manuālai uzpildei 2.2 l Airpot | Adexa RP286
Original price was: 453,49 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
Pagatavojiet lieliskas kafijas saviem klientiem vai viesiem ar profesionālu filtru kafijas automātu. Šis manuālās uzpildes ēdināšanas automāts ir paredzēts publiskām vietām, kur cilvēkiem nepieciešams viegli, ērti un ātri pagatavot izcilu kafiju, piemēram, birojos, konferenču telpās, klubos, bāros un restorānos. Ar modernu plūstošu dizainu tas sniedz pilnīgi jaunu komforta un greznības sajūtu komerciālajiem kafijas automātiem.
Iebūvēts 2.2 litru iekšējais ūdens tvertne.
- Līdz 140 tasītēm stundā (16.8 litri)
- Tilpums (tvertne): 2.2 litri
- Tilpums (airpot): 2.2 litri
- Pagatavošanas laiks: 6 līdz 7 minūtes
- Jauda: 1.9kW
- Barošanas avots: 230 V / 1 fāze
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
- Automāts un filtra turētājs izgatavoti no nerūsējošā tērauda
- Iekļauts 1 nerūsējošā tērauda airpot
- “Sūkņa stila” pagatavošanas sistēma, katram kannai tiek izmantots tikai svaigs ūdens
- Nav stāvoša ūdens tvertnes, nav īsas kannas un nav novecojušas ūdens garšas
- Sildiet pagatavošanas ūdeni tikai pēc vajadzības, visenergoefektīvākais.
- Kafija tiek pagatavota optimālā temperatūrā
- Kafija vienmēr tiek uzturēta optimālā temperatūrā
- Trīskārša drošības aizsardzība
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 515 mm |
| Augstums | 640 mm |
| Platums | 260 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 2,2 litri (gaisa termos) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1900W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds un nerūsējošā tērauda kafijas turētājs |
| Iekļauts | 1 gaisa tvertne |
| Ražošana | Līdz 140 krūzēm stundā (16,7 litri) |
| Brūvēšanas laiks | 6 līdz 7 minūtes |
| Tilpums (tvertne) | 2,2 litri |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāla filtru kafijas automāts ar manuālu pildīšanu 2 litru termosu | Adexa RV286
In stock
Original price was: 413,43 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Vīna glāžu plaukts zelts, pie sienas stiprināms, garums 400 mm, 20 glāzes | Adexa WGA58500400G
In stock
Original price was: 55,50 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vīna glāžu statīvs sudrabs, griestos montējams, garums 300 mm, 15 vīna glāzes | Adexa WGB58500300S
In stock
Original price was: 45,45 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba Sienas stiprinājums Garums 300mm 3 vīna glāzēm | Adexa WGA18500300S
In stock
Original price was: 22,54 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 400mm 4 vīna glāzes | Adexa WGB18500400S
In stock
Original price was: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 450 mm, 20 vīna glāzēm | Adexa WGR5S
In stock
Original price was: 44,40 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, uz sienas stiprināms, garums 400 mm, 4 vīna glāzēm | Adexa WGA18500400S
In stock
Original price was: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs uz sienas, zelta, garums 300mm, 3 vīna glāzes | Adexa WGA18500300G
In stock
Original price was: 23,14 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs Zelta Griestu stiprinājums Garums 300 mm 3 vīna glāzes | Adexa WGB18500300G
In stock
Original price was: 22,71 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs Zelta Piekarams pie griestiem Garums 450mm 20 vīna glāzes | Adexa WGR5G
In stock
Original price was: 44,32 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)
