Komerciāla filtru kafijas automāts manuālai uzpildei 2.2 l Airpot | Adexa RP286
453,49 € Original price was: 453,49 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
121,87 € Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)
Aizmugures bāra dzesētājs 3 eņģu durvis 330 litri Nerūsējošais tērauds | Adexa LG320B
SKU:
LG320B
EAN: 5056850829518
1488,01 € Original price was: 1488,01 €.639,85 €Current price is: 639,85 €. (bez PVN)
Ar trim lielām, caurspīdīgām durvīm šis nerūsējošā tērauda komerciālais daudzfunkcionālais alus ledusskapis ir aprīkots ar virkni noderīgu funkciju, tostarp integrētu temperatūras regulatoru un automātisko atkausēšanu. Ideāli piemērots auksta alus, sidra un bezalkoholisko dzērienu pievilcīgai izstādei bāros, krogiem, restorānos un viesnīcās. Pašlaik pieejams ar atlaidi.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 520 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Platums | 1350 mm |
| Svars | 80 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 330 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 265W |
| Durvis | 3 eņģu stikla durvis |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 6 regulējamas režģis |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Vadība | Digitālā temperatūras kontrole ar LED displeju |
| Apgaismojums | LED |
| Maks. temperatūra (telpa) | +38°C |
| Slēdzene | Jā |
| Enerģijas patēriņš | 2,5 kWh/24h |
| Iekšējās dimensijas | 1260x385x700 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Alus pudeles dzesētājs Stikla durvis 85 litri | Adexa CW85
In stock
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Komercdzesēts letes skaitītājs 2 stikla durvis Dziļums 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Komerciālais ledusskapis ar 4 stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Profesionāls ledusskapis ar divām stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21VG
In stock
Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
