Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)
Ja jums pieder restorāns, bārs, sviestmaižu veikals vai picērija, šie dzesējamie sagatavošanas galdi ir labākā izvēle jūsu ēdienu gatavošanai. Šie galdi apvieno darba un uzglabāšanas zonas, un sastāvdaļu un sagatavošanas vietas tuva atrašanās ir īpaši ērta jūsu aizņemtākajos brīžos. Sagatavošanas galdi ir paredzēti lietošanai virtuvē, un to liels izmērs ļauj vairākiem darbiniekiem strādāt blakus vienlaikus.
Salātu un sviestmaižu sagatavošanas galdi ir izstrādāti, lai nodrošinātu vieglu piekļuvi aukstām salātu un sviestmaižu sastāvdaļām. To plakanais pārtikas sagatavošanas virsmas nodrošina pietiekami daudz darba vietas, savukārt dzesētās pamatnes piedāvā papildu uzglabāšanas vietu sastāvdaļām.
- Izmēri: 1365 x 700 x 950 mm
- Tilpums: 368 litri
- Temperatūra: +2°C līdz +8°C
- Jauda: 400W
- Barošana: 230V
- Sagatavošanas virsmas ietilpība: 8 x GN1/6 konteineri
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
- Riteņi iekļauti
- Pannas nav iekļautas, tiek pārdotas atsevišķi
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Tehnisko zīmējumu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Izjaukto skatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Rezerves daļu sarakstu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 1080 mm |
| Platums | 1365 mm |
| Svars | 124 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Durvis / Atvilktnes | 3 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/6 |
| Riteņi | Jā |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Darba virsma | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Jauda (serverī) | 8 x GN1/6 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Vertikālā vitrīnas ledusskapis 238 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL238B
In stock
Original price was: 1608,68 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)
