967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
EAN: 5056465058259
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)
Divdurvju profesionāls vertikāls ledusskapis par izdevīgu cenu.
- 3 plaukti katrām durvīm
- Ārējie izmēri (PxDzA): 1340 x 700 x 2000mm
- Iekšējie izmēri (PxDzA): 1220 x 570 x 1380mm
- Tilpums: 967 litri
- Temperatūra: -18°C līdz -22°C
- Barošana: 230V / 1N / 50Hz
- Ventilēta dzesēšana
- Ar automātisku atkausēšanu
- CFC brīvs dzesētājs un putas
- Apaļas iekšējās malas vieglai tīrīšanai
- 60 mm biezas izolācijas labākai energoefektivitātei
- Elektroniskais termostats un digitāls LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Pašslēdzošas durvis
- Magnētisko blīvējumu var nomainīt bez instrumentiem
- Sildītājs durvju rāmī, lai novērstu kondensātu
- Materiāls (ārpuse): Nerūsējošais tērauds
- HC dzesētājs
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Enerģijas etiķeti
- Lejupielādēt CE marķējumu
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 2000 mm |
| Platums | 1340 mm |
| Svars | 160 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 967 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 2 durvis |
| Barošanas avots | 230 V / 1 fāze |
| Jauda | 500W |
| Riteņi | Jā |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | -18 līdz -22°C |
| Vadība | Digitāls |
| Maks. temperatūra (telpa) | +43°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Izolācija | 60 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Original price was: 1926,03 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
Original price was: 2018,42 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa ledusskapjiem un saldētavām R1200/F1200
In stock
Original price was: 56,97 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
