Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)
Šis augstākās kvalitātes salātu sagatavošanas galds ir izstrādāts, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju visās aizņemtās ēdināšanas iestādēs. Ar 3 durvīm un 1 plauktu katrā durvī tas nodrošina lielu uzglabāšanas vietu un ir ideāls restorāniem, maiznīcām, miesniekiem, delikatesēm, sviestmaižu bāriem, lielveikaliem. Tas ir izgatavots no augstākās kvalitātes nerūsējošā tērauda un nodrošinās augstu veiktspējas, uzticamības, stila līmeni un izcilu cenas un kvalitātes attiecību. Tās gludā nerūsējošā tērauda augšējā sagatavošanas virsma nodrošina pietiekami daudz vietas picu, sviestmaižu un salātu sagatavošanai. Viegli tīrāmais nerūsējošā tērauda interjers nodrošina ideālu vidi visu jūsu pārtikas produktu saglabāšanai sagatavošanai.
- Plug-in modelis
- Iekļautas riteņi
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 1000 mm |
| Platums | 1365 mm |
| Svars | 124 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 368 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 3 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 204W |
| Paplātes/ režģa izmērs | 4 x GN1/1 |
| Riteņi | Jā |
| Griešanas dēlis (polietilēns) | Jā |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2°C līdz +10°C |
| Vadība | Digitāls |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Original price was: 1246,67 €.536,07 €Current price is: 536,07 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais ledus drupinātājs 65 kg/h | Adexa ICMG
In stock
Original price was: 169,35 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Ledusskapja uzglabāšanas zona ar virsmu 1600mm 7xGN1/4 Dziļums 330mm | Adexa PT16
In stock
Original price was: 864,74 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (bez PVN)Letes Displeja Ledusskapis 98 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL98B
In stock
Original price was: 873,70 €.363,11 €Current price is: 363,11 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Original price was: 57,49 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
