Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
EAN: 5056465015634
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)
Augstas kvalitātes dzesējamais picas sagatavošanas galds no nerūsējošā tērauda ar 3 durvīm un 1 plauktu katrās durvīs. Granīta darba virsma, ventilēta dzesēšana un automātiska atkausēšana. Temperatūras diapazons no +2 līdz +8°C un digitālais displejs. Iekļauta dzesējamā sagatavošanas vienība ar ietilpību 9xGN1/3 konteineriem (konteineri nav iekļauti). Šajā izpārdošanas cenā šis picas letes ir izdevīgs pirkums!
- CFC nesaturošs dzesētājs un putas
- Pilnīga konstrukcija iekšpusē un ārpusē no AISI 304 nerūsējošā tērauda karkasa
- Elektroniskais termostats un digitālais LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Automātiska atkausēšana un kondensāta ūdens automātiska iztvaikošana
- Magnētiskā blīve ir nomaināma bez instrumentiem
- Apakša ar noapaļotām malām vieglai tīrīšanai
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
- 230V / 1 fāze
- Iekļautas riteņi
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietošanas instrukciju
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietošanas instrukciju (sagatavošanas virsma)
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Tehnisko zīmējumu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Eksplodēto skatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Rezerves daļu sarakstu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 800 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Platums | 2025 mm |
| Svars | 302 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 580 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 3 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 350W |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/3 (sērijas) / 600x400mm (durvis) |
| Plaukti | 1 uz durvīm |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātisks |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2°C līdz +8°C |
| Darba virsma | Granīts |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | Jā |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Platums (serverī) | 2000 mm |
| Dziļums (serverī) | 395 mm |
| Augstums (serverī) | 435 mm |
| Svars (serverī) | 68 kg |
| Slēdzene | Jā |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Jauda (serverī) | 9 x GN1/3 |
| Barošanas avots (serveri) | 230V / 1 fāze |
| Jauda (serveri) | 220W |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Original price was: 2714,82 €.1167,38 €Current price is: 1167,38 €. (bez PVN)967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Komercijas ledusskapis ar 4 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 2 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 5xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ22
In stock
Original price was: 1433,57 €.605,26 €Current price is: 605,26 €. (bez PVN)
