Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
EAN: 5056465023028
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)
Komercsaldētava no nerūsējošā tērauda ar 2 pašaizverošām durvīm. Aprīkota ar iekšējo apgaismojumu un 4 riteņiem. Digitāla temperatūras kontrole, ventilēta dzesēšana un automātiska atkausēšana ir standarta funkcijas, kas padara šo lielisku papildinājumu jebkurai profesionālai ēdināšanas virtuvei.
- CFC brīvs dzesēšanas līdzeklis un putas
- Pilnīga konstrukcijas iekšpuse un ārpuse no nerūsējošā tērauda AISI 304 ar noapaļotām iekšējām malām vieglai tīrīšanai
- Viegla tīrīšana
- 60 mm biezas izolācijas slānis
- Ventilēts dzesēšanas nodalījums nodrošina labāku gaisa cirkulāciju
- Automātiska atkausēšana un kondensāta ūdens automātiska iztvaikošana
- Elektroniskais termostats un digitāls LED temperatūras displejs precīzai kontrolei un vieglai lasīšanai
- Pašaizverošas durvis
- Magnētiskā blīve, kuru var nomainīt bez instrumentiem
- Sildīšanas elements paslēpts durvju rāmī, lai novērstu kondensātu
- Izstrādāts GN1/1 pannas izmēru ievietošanai
- HC dzesēšanas līdzeklis
- 4 riteņi iekļauti komplektā
- Ārējie izmēri: 1360 x 700 x 860 mm
- Iekšējie izmēri: 795 x 580 x 560 mm
- Tilpums: 314 litri
- Temperatūra: -18°C līdz -20°C
- 1 plaukts uz durvīm
- Barošanas avots: 230V / 1N / 50Hz
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Enerģijas etiķeti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu CE atbilstības deklarāciju
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 860 mm |
| Platums | 1360 mm |
| Svars | 117 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 314 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 2 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Riteņi | Jā |
| Plaukti | 2 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | -18°C līdz -20°C |
| Apgaismojums | Jā |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
In stock
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Premium komerciālais darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Original price was: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Profesionāls katls ar vāku, nerūsējošais tērauds, 9,0 litri | Adexa SE12617
In stock
Original price was: 66,34 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Profesisonāla sautējamā panna ar vāku, nerūsējošais tērauds, 7.0 litri | Adexa SE12416
In stock
Original price was: 68,11 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)
