Izturīgs Panini kontakts grils ar vienu gludu virsmu | Adexa EG01B
Original price was: 398,95 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)
Grilējiet savus populārākos sendvičus līdz pilnībai ar šo daudzfunkcionālo panīni kontakta grilu! Šim grilam ir gludas čuguna plāksnes, kas vienmērīgi pagatavo sendvičus un atstāj vilinošas grila svītras uz maizes. Termostata vadība ļauj regulēt temperatūru, lai gatavotu ideālā temperatūrā, savukārt nerūsējošā tērauda ārējais rāmis nodrošina ilgmūžību. Lieliski piemērots panīni, sendviču, maizes un pat hamburgeru un kesadilju grilēšanai, šis daudzpusīgais grils piešķirs daudzveidību jūsu iestādei!
- Jauda: 1.8kW
- Spriegums: 230V
- Darba grila laukums: 214x214mm
- Apakšējās plāksnes izmērs: 218x230mm
- Aprīkots ar čuguna plāksnēm nevainojamai vienmērīgai gatavošanai
- Augšējā plāksne ir pašsabalansēta un spiediena atsperes regulējamas, lai pielāgotu gatavošanu pārtikai.
- Termostats no 0 līdz +300°C
- Sulas trauks
- Karstumizturīgas rokturi
- Indikatoru lampiņas
- Gluda augšējā un apakšējā virsma
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Eksplodēto skatu
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 305 mm |
| Augstums | 210 mm |
| Platums | 290 mm |
| Svars | 13 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Gluda virsma / Gluda apakša |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1800W |
| Temperatūra | +0 līdz +300°C |
| Dziļums (gatavošanas virsma) | 214 mm |
| Platums (gatavošanas virsma) | 214 mm |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Liets dzelzs |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Premium Komerciālais Darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Apmale 700x700x900/1000mm | Adexa DWT7070
In stock
Original price was: 241,48 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (bez PVN)Premium komerciālais darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 800x700x900/1000mm | Adexa DWT8070
In stock
Original price was: 447,15 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
Original price was: 289,32 €.120,97 €Current price is: 120,97 €. (bez PVN)Rēķinu turētājs 24'' 600x60x20mm | Adexa ABH024
In stock
Original price was: 34,35 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
