Komercijas Bain Marie ar stikla aizsargu 3xGN1/2 | Adexa HBM23
417,71 € Original price was: 417,71 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)
Komerciāls mērču izsmidzinātājs ar 2 sūkņiem, nerūsējošais tērauds | Adexa JZS002
187,58 € Original price was: 187,58 €.73,40 €Current price is: 73,40 €. (bez PVN)
Alus pudeles dzesētājs Stikla durvis 85 litri | Adexa CW85
SKU:
CW85
EAN: 5056465010882
500,11 € Original price was: 500,11 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)
85 litru komerciāls kompresora dzesētājs, ko var izmantot kā viesnīcas minibāru, bāra alus ledusskapi, veikala pudeles dzesētāju vai parastu stikla durvju ledusskapi.
- Uzlabota termoelektriskās dzesēšanas tehnoloģija un siltuma cauruļu tehnoloģija.
- Mehāniska temperatūras kontrole ar regulējamu termostatu
- 3 plaukti ledusskapja nodalījumā
- Mīksta iekšējā apgaismojuma sistēma
- Durvis ar reverso atvēršanas virzienu – pa kreisi vai pa labi
- +3°C līdz +10°C
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 440 mm |
| Augstums | 840 mm |
| Platums | 474 mm |
| Svars | 23 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 80 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 85W |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | +3°C līdz +10°C |
| Apgaismojums | Iekšējā apgaismojuma |
| Trokšņa līmenis | 41 dB(A) |
| Enerģijas patēriņš | 70 kWh/gadā |
| Durvis | Apgriežams |
| Iekšējās dimensijas | 393x337x733 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Komercdzesēts letes skaitītājs 2 stikla durvis Dziļums 700mm | Adexa RG21VGLASS
In stock
Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Ledusskapja uzglabāšanas zona ar virsmu 1600mm 7xGN1/4 Dziļums 330mm | Adexa PT16
In stock
Letes Displeja Ledusskapis 98 litri 4 plaukti Melns 1 plakana durvis | Adexa CL98B
In stock
Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Profesionāls ledusskapis ar divām stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21VG
In stock
Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Tirdzniecības ledusskapis ar 3 stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS31VG
In stock
