Komerciālā ledus kubiņu mašīna, zem letes 35kg/24h Nerūsējošais tērauds | Adexa CIM35SS
EAN: 5056850813609
Original price was: 743,88 €.319,87 €Current price is: 319,87 €. (bez PVN)
Šī ledus kubu mašīna nodrošina visu nepieciešamo veiktspēju un uzticamību, lai jūsu klientiem vai izstādēm vienmēr būtu pieejams atsvaidzinošs ledus. Spēj saražot līdz 35kg ledus katras 24 stundas, tā ir lieliska izvēle bāriem, krogiem un ēdināšanas vietām ar ierobežotu telpu. To ir ļoti viegli uzstādīt, lietot un tīrīt, pateicoties vienkāršajām vadības ierīcēm un profesionālajai nerūsējošā tērauda konstrukcijai.
- 35kg/24h
- 7kg tvertne
- 340x345x690mm
- Digitālās vadības
- Ūdens padeve no galvenā ūdensvada vai ūdens pudeles
- Ideāli piemērots kafijas veikaliem, viesnīcām, bāriem, maiznīcām, auksto dzērienu veikaliem un citām pārtikas nozarēm.
Šī profesionālā ledus mašīna pašlaik pieejama ar lielu atlaidi.
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 345 mm |
| Augstums | 690 mm |
| Platums | 340 mm |
| Svars | 15,5 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Jauda | 350W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Nerūsējošais tērauds |
| Dzesēšana | Gaisa dzesēts |
| Ražošana | 35kg/24h |
| Dzesētājs | R290 |
| Vadība | Digitāls |
| Izmērs (ledus) | 22x22x22 mm |
| Tilpums (konteinerā) | 7 kg |
| Ūdens pieslēgums | Nepieciešama pieslēgšana pie galvenā ūdensvada |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāla filtra kafijas automāts manuālai uzpildei 2 stikla kannas 2 sildvirsmas | Adexa RB386
In stock
Original price was: 373,66 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Komerciāla filtru kafijas automāts ar manuālu pildīšanu 2 litru termosu | Adexa RV286
In stock
Original price was: 413,43 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda vakuuma kafijas kanna 2 litri | Adexa VP0027
In stock
Original price was: 45,14 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Profesionālais citrusu sulu spiede 180W | Adexa CJ5
In stock
Original price was: 370,10 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Vīna glāžu plaukts zelts, pie sienas stiprināms, garums 400 mm, 20 glāzes | Adexa WGA58500400G
In stock
Original price was: 55,50 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Vīna glāžu statīvs, zelta, sienas montējams, garums 400 mm, 4 vīna glāzes | Adexa WGA18500400G
In stock
Original price was: 23,24 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba Sienas stiprinājums Garums 300mm 3 vīna glāzēm | Adexa WGA18500300S
In stock
Original price was: 22,54 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 400mm 4 vīna glāzes | Adexa WGB18500400S
In stock
Original price was: 34,56 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, pie griestiem stiprināms, garums 450 mm, 20 vīna glāzēm | Adexa WGR5S
In stock
Original price was: 44,40 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs uz sienas, zelta, garums 300mm, 3 vīna glāzes | Adexa WGA18500300G
In stock
Original price was: 23,14 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)
