Komerciālā pārtikas sildītava 3 atvilktnes GN1/1 | Adexa WHBWD03
EAN: 5056465075225
Original price was: 1132,22 €.475,54 €Current price is: 475,54 €. (bez PVN)
Šim vienas atvilktnes sildītājam ir sistēma, kas nodrošina maigu, starojošu siltuma avotu jūsu ēdienam. Produkti, kas tiek turēti šajā sildītājā, paliek mitri, aromātiski un pievilcīgi ilgāk!
- Visa konstrukcija no nerūsējošā tērauda
- Termostata vadība, izturīgs un robusts
- Ieslēgšanas/izslēgšanas slēdzis ar apgaismojumu
- Stipra konstrukcija
- Īpašas formas sildīšanas elements vienmērīgai siltuma sadalei
| Dziļums | 480 mm |
| Augstums | 760 mm |
| Platums | 600 mm |
| Svars | 31 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 800W |
| Paplātes/ režģa izmērs | GN1/1, GN1/2, GN1/3 150 mm |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 3xGN1/1 konteineri |
| Temperatūra | +30 līdz +85°C |
| Vadība | Digitāls |
| Sildīšana | Ventilatora apsilde ātrai un vienmērīgai sildīšanai |
| Mitrumkontrole | Ūdens tvertne |
| Atvilktne(s) | 3 (GN1/1) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Elektriskā apsilde GN1/1 rullējama augšējā katvaska nerūsējošais tērauds Spoguļpulēšana 9 litri | Adexa RA2301BE
In stock
Original price was: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (bez PVN)Elektriskā sildīšana GN2/3 Ar stikla vāku Nerūsējošais tērauds 5.5 litri | Adexa AD3202
In stock
Original price was: 563,19 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (bez PVN)Elektriskais chaferis GN1/1 Stikla vāks Nerūsējošais tērauds 9 litri | Adexa AD1102
In stock
Original price was: 701,16 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paplāte nerūsējošā tērauda GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Original price was: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanās kupola siltuma lampa bronzas krāsā | Adexa A65121207
In stock
Original price was: 138,81 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pārnēsājama izolēta pārtikas tvertne ar gumijas pamatni 10 litri ø300x170mm | Adexa IC13017
In stock
Original price was: 307,07 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Pārnēsājams izolēts pārtikas trauks ar gumijas pamatni 20 litri ø300x310mm | Adexa IC13031
In stock
Original price was: 384,09 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Rise & Fall Dome Siltuma Lampa Sudraba | Adexa A65121205
In stock
Original price was: 144,85 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Rise & Fall kupolveida siltuma lampa titāna zelts | Adexa A65121204
In stock
Original price was: 152,87 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
