Komerciālā rīsu vārāmā ierīce 4/10 litri | Adexa CRC04
EAN: 5056465027941
Original price was: 269,80 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)
Ja jums nepieciešams tvaicēt lielu daudzumu īsu vai garu rīsu graudu, šis liela tilpuma komercijas rīsu vārāmais ir ideāls risinājums. Izstrādāts, lai nodrošinātu veiktspēju, efektivitāti un uzticamību, šis vārāmais ātri pagatavo gardi pūkainus rīsus un pēc tam tos uztur siltus un gatavus pasniegšanai ilgstoši.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 380 mm |
| Augstums | 320 mm |
| Platums | 430 mm |
| Svars | 7,5 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 4 litri (sausi rīsi) / 10 litri (vārīti rīsi) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1900 W |
| Iekļauts | Plastmasas mērtrauciņš un karote |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nepielīpjošs alumīnijs |
| Izmēri (bļoda) | Ø325mm / 168mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)5 gab. līmpapīri insektu iznīcinātājam Adexa C515W |
In stock
Original price was: 4,01 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Elektriskā apsilde GN1/1 rullējama augšējā katvaska nerūsējošais tērauds Spoguļpulēšana 9 litri | Adexa RA2301BE
In stock
Original price was: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (bez PVN)Elektriskais kausētājs ar rullējamu vāku Apaļš Nerūsējošais tērauds Spoguļa pulējums 6 litri | Adexa RA2101BE
In stock
Original price was: 477,64 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paplāte nerūsējošā tērauda GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Original price was: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Komercijas zupas katls melns 10 litri | Adexa ESK01A
In stock
Original price was: 141,11 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanas kupola siltuma lampa melna | Adexa A65121202
In stock
Original price was: 143,45 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pacelšanās un nolaišanās kupola siltuma lampa melna | Adexa A65121502
In stock
Original price was: 158,78 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Pārnēsājams izolēts pārtikas trauks ar gumijas pamatni 20 litri ø300x310mm | Adexa IC13031
In stock
Original price was: 384,09 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
