Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komerciāla vafeļu panna 1.55kW 2 vafeles uz letes | Adexa HX116
EAN: 5056465039791
Original price was: 318,93 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)
Ātri un viegli pagatavojiet gardas un kraukšķīgas vafeles ar šo vafeļu pannu. Pamodiniet viesnīcas viesus ar svaigi ceptu vafeļu smaržu vai pievienojiet pievilcīgu vafeļu staciju sava restorāna desertu bufetē.
Ideāli piemērots pašapkalpošanās brokastu bufetēm, viesnīcu brokastu bāriem, ēdnīcām vai jebkuram restorānam vai ēdināšanas iestādei, kas piedāvā vafeles savā ēdienkartē.
- Ar taimeri
- Sildīšanas un strāvas indikatori
- Mehāniskā temperatūras kontrole
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 300 mm |
| Augstums | 245 mm |
| Platums | 335 mm |
| Svars | 10 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 2 ziedu formas vafeles |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1550W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +50°C līdz +300°C |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Cietā emalja pārklāts liets dzelzs |
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Dome formas sildlampa ar melno kupolu | Adexa A65121402
In stock
Original price was: 163,60 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Elektriskais chaferis GN1/1 Stikla vāks Nerūsējošais tērauds 9 litri | Adexa AD1102
In stock
Original price was: 701,16 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (bez PVN)Elektriskais kausētājs ar rullējamu vāku Apaļš Nerūsējošais tērauds Spoguļa pulējums 6 litri | Adexa RA2101BE
In stock
Original price was: 477,64 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Original price was: 196,47 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paliktnis nerūsējošs tērauds 500x500mm | Adexa TTWP50
In stock
Original price was: 202,94 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanās kupola siltuma lampa bronzas krāsā | Adexa A65121207
In stock
Original price was: 138,81 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanas kupola siltuma lampa melna | Adexa A65121202
In stock
Original price was: 143,45 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Rise & Fall kupolveida siltuma lampa titāna zelts | Adexa A65121204
In stock
Original price was: 152,87 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)Siltuma lampas kupola pacelšana un nolaišana, rožu zelts | Adexa A65121506
In stock
Original price was: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
