Komerciālais fritēšanas katls Dubultais Elektriskais 32 litri 10kW Brīvi stāvošs | Adexa HEF162C
EAN: 5056465034086
Original price was: 1025,36 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)
Lieliskas kvalitātes profesionāla elektriskā fritiere ar vienu tvertni. Neticami ietaupoša vietu ar 530 mm platumu, taču lielu ietilpību – 2×16 litru tvertnes. Ideāla iekārta augstas ražības ātrās ēdināšanas uzņēmumiem, obligāta jebkurai restorānam, kafejnīcai, līdzņemšanai vai ēdnīcai. Pašlaik lieli atlaides ietaupījumi par šo izdevīgo cenu.
- 16 + 16 litri
- 5000 + 5000W
- +50°c līdz +190°c
- Dubultā tvertne
- 2 grozi
- 690x530x940mm
Lūdzu, skatīt sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 530 mm |
| Augstums | 940 mm |
| Platums | 690 mm |
| Svars | 34 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Brīvi stāvošs |
| Tilpums | 32 litri |
| Barošanas avots | 230V / Nepieciešama cietā vadu pieslēgšana |
| Jauda | 10000W (5000 + 5000W) |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Iekļauts | 2 grozi |
| Temperatūra | +50°C līdz +190°C |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Komerciāla sildplate ar sildlampu Nerūsējošais tērauds 500x500mm | Adexa PWE5050
In stock
Original price was: 398,56 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciālais Grills Gluds/Rievojums 730x500x230mm 4.4kW Elektriskais | Adexa FT822
In stock
Original price was: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls Bain Marie, ietver 1xGN1/1 trauku ar vāku | Adexa WH7066
In stock
Original price was: 233,40 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciāls makaronu vārītājs Elektrisks 2 grozi 8 litri Galda virsma | Adexa XDPAC8
In stock
Original price was: 336,08 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas Bain Marie ar stikla aizsargu 3xGN1/2 | Adexa HBM23
Available on backorder
Original price was: 417,71 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas dubultā elektriskā fritieris 2×30 litri 20kW brīvi stāvošs | Adexa HEF262
Available on backorder
Original price was: 2312,58 €.994,42 €Current price is: 994,42 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)
