Komerciāls darba galds ar izlietni nerūsējošā tērauda 1 bļoda labais apakšējais plaukts splashback 1200x600x900mm | Adexa STD1260R
Original price was: 572,86 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)
Šim darba galdam ar izlietni ir augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda konstrukcija. Tas nodrošina lielāku izturību un pretkorozijas īpašības, padarot to par ideālu izvēli jūsu virtuvei! Ar integrēto izlietni šī ierīce ļauj viegli noskalot sastāvdaļas vai nomazgāt rokas, kamēr veicat citus darbus uz galda lielās darba virsmas. Turklāt tā apakšējais plaukts piedāvā ērtu uzglabāšanas risinājumu, lai viss nepieciešamais būtu pa rokai efektīvai darbībai.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai un zemāk sadaļā ‘Saistītie produkti‘ par smidzināšanas vienībām un jaucējkrāniem.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Platums | 1200 mm |
| Svars | 22kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Apakšējā plaukts | Jā |
| Bļoda (pozīcija) | Pa labi |
| Pēdas | Regulējamas kājas |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izlietnes bļodas | 1 |
| Aizsargsienas | Jā |
| Bļodas izmērs | 450x450x280 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Original price was: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Original price was: 865,56 €.371,76 €Current price is: 371,76 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Original price was: 65,53 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 100mm | Adexa E8012100-8124
In stock
Original price was: 23,37 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Original price was: 209,44 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Original price was: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Original price was: 141,25 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)
