Sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 900x300x250mm | Adexa WHWS123618
88,15 € Original price was: 88,15 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)
Profesionāls atkritumu maisu turētāja ratiņš | Adexa STBH02
98,92 € Original price was: 98,92 €.38,81 €Current price is: 38,81 €. (bez PVN)
Komerciāls dzesēts letes skapītis ar 4 stikla atvilktnēm 1360x700x850mm | Adexa GN2140TNG
SKU:
GN2140TNG
EAN: 5056850830507
2874,20 € Original price was: 2874,20 €.1210,62 €Current price is: 1210,62 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 850 mm |
| Platums | 1360 mm |
| Svars | 118 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 282 litri |
| Durvis / Atvilktnes | 4 stikla priekšējie atvilktnes |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 275W |
| Riteņi | Jā |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | +2 līdz +8°C |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | LED |
| Maks. temperatūra (telpa) | +48°C |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Slēdzene | Nē |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
967lt Komerciālais ledusskapis Nerūsējošā tērauda stāvkabinete Divdurvju Ventilācijas dzesēšana | Adexa R800V
In stock
Alus pudeles dzesētājs Stikla durvis 85 litri | Adexa CW85
In stock
Balts stiepļu plaukts Adexa pudeles dzesētājam CL380SDCP
In stock
Displeja vitrīnas ledusskapis 160 litri 2 plaukti Melns un nerūsējošā tērauda ar izliektu priekšpusi | Adexa CW160R
In stock
Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Dzesējamais sagatavošanas galds 3 durvis, sviestmaižu virsma 8xGN1/6 | Adexa P33
In stock
Komerciālais ledusskapis ar 4 stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS41VG
In stock
Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Profesionāls ledusskapis ar divām stikla durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21VG
In stock
Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Saladette stikla virsma 900x700x1350mm 2 durvis | Adexa S900CG
In stock
