Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas planētas mikseris 10 litri 3 ātrumi 3 rīki | Adexa B10K
EAN: 5056850820942
Original price was: 1024,63 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 366 mm |
| Augstums | 606 mm |
| Platums | 450 mm |
| Svars | 56 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 10 litri / 5 kg |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 450W |
| Iekļauts | Putotājs, mīklas āķis, plakanais maisītājs |
| Krāsa | Balts |
| Ātrumi | 3 (110 / 178 / 390 apgr./min) |
Juurdesobivad tooted
6 mm smalcināšanas plāksne gaļas maļamajai mašīnai Adexa DQ8 nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP8-6
In stock
Original price was: 45,77 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Gliemežvārpsta gaļas maļamajai mašīnai Adexa DQ12 nerūsējošais tērauds | Adexa DQWS12
In stock
Original price was: 131,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciālais manuālais desu griezējs 8,5 mm | Adexa WHSC1
In stock
Original price was: 252,17 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls Desu Pildītājs 3 litri Nerūsējošais tērauds Horizontāls | Adexa MX022H3L
In stock
Original price was: 375,54 €.151,24 €Current price is: 151,24 €. (bez PVN)Komercijas burgeru prese 100mm/4 collas | Adexa CBP100
In stock
Original price was: 344,18 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Lapu uzgalis planetārajam mikserim 20 litri | | Adexa B20-LB
In stock
Original price was: 122,75 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Planētu miksera 7 litru lapu smalcinātājs | | Adexa B7-LB
In stock
Original price was: 87,81 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Profesionālais planētu mikseris 20 litri 3 ātrumi | Adexa B20
In stock
Original price was: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (bez PVN)Profesionāls kartupeļu frī griezējs 1/4'' | Adexa QY070614
In stock
Original price was: 138,43 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Regulējama vienkārša burgera prese | Adexa HHCMX050
In stock
Original price was: 46,02 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Rezerves asmens Adexa gaļas zāģim MX02919 19''/480 mm nerūsējošais tērauds | | Adexa MX02919B
In stock
Original price was: 16,24 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Tārpa vārpsta gaļas maļamajam Adexa DQ32 Nerūsējošais tērauds | Adexa DQWS32
In stock
Original price was: 215,94 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)
