Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercveida vafeļu cepējs ar dubulto zieda formu | Adexa FY12A2
EAN: 5056850803211
Original price was: 370,37 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)
Profesionāla vafeļu mašīna, ideāli piemērota pašapkalpošanās brokastu bufetēm, viesnīcu brokastu bāriem, ēdamzālēm vai jebkurai restorāna vai ēdināšanas iestādei, kas piedāvā vafeles savā ēdienkartē.
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 320 mm |
| Augstums | 178 mm |
| Platums | 500 mm |
| Svars | 14 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +50°C līdz +250 °C |
| Vadība | Mehānisks |
| Taimeris | Jā |
| Diametrs (gatavošanas zona) | 180 mm |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Teflona pārklājums lītā dzelzs |
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)5 gab. lipīgas līmes papīrs kukaiņu slepkavam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 4,03 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Dome formas sildlampa ar melno kupolu | Adexa A65121402
In stock
Original price was: 163,60 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Elektriskā apsilde GN1/1 rullējama augšējā katvaska nerūsējošais tērauds Spoguļpulēšana 9 litri | Adexa RA2301BE
In stock
Original price was: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (bez PVN)Elektriskais kausētājs ar rullējamu vāku Apaļš Nerūsējošais tērauds Spoguļa pulējums 6 litri | Adexa RA2101BE
In stock
Original price was: 477,64 €.198,80 €Current price is: 198,80 €. (bez PVN)Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Original price was: 196,47 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanās kupola siltuma lampa bronzas krāsā | Adexa A65121207
In stock
Original price was: 138,81 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pacelšanās un nolaišanās kupola siltuma lampa melna | Adexa A65121502
In stock
Original price was: 158,78 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Siltuma lampas kupola pacelšana un nolaišana, rožu zelts | Adexa A65121506
In stock
Original price was: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
