Picas letes saldētava ar 2 durvīm 1360x700x985mm | Adexa DRPZ2300BT
Original price was: 2446,14 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)
Šī augstas kvalitātes divdurvju ledusskapja tipa picas sagatavošanas lete ar granīta darba virsmu ir izstrādāta, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju dienu pēc dienas visās aizņemtajās ēdināšanas iestādēs. Tā ir patiesi izcila, lieliska profesionāla picas sagatavošanas lete ar pietiekami lielu dzesētu uzglabāšanas vietu. Ideāli piemērota restorāniem, picērijām, ātrās ēdināšanas vietām, sendviču bāriem un citur. Izgatavota no augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda, tā nodrošinās augstu veiktspējas, uzticamības, stila līmeni un izcilu cenas un kvalitātes attiecību.
Tās pilna platuma granīta darba virsma nodrošina lielu vietu picu, sendviču u.c. sagatavošanai. Ar dziļumu 700 mm šī ierīce garantē pietiekamu sagatavošanas vietu. Priekšējā panelī ir uzstādīts regulējams termostats un digitālais displejs ar augstas kvalitātes Carel kontrolieri. Viegli tīrāmais nerūsējošā tērauda iekšējais apvalks nodrošina ideālu vidi visu jūsu pārtikas produktu sagatavošanai.
- Granīta darba virsma
- Nerūsējošā tērauda korpuss
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 985 mm |
| Platums | 1360 mm |
| Svars | 167 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 307 litri (bruto) |
| Durvis / Atvilktnes | 2 durvis |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Riteņi | 4 riteņi (2 ar bremzēm) |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Dzesētājs | R600a |
| Temperatūra | -10°C līdz +20°C |
| Darba virsma | Granīts |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Enerģijas patēriņš | 2458 kWh/gadā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Displeja ledusskapis 100 litri 2 plaukti Melns | Adexa CW100B
In stock
Original price was: 954,55 €.406,35 €Current price is: 406,35 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1000x700x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1000RF2
In stock
Original price was: 3461,39 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Profesionāls ledusskapis ar 2 durvīm, dziļums 600mm | Adexa RS21V
In stock
Original price was: 1731,38 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Saladete Atvērts augšējais 3 durvis | Adexa SDT3
In stock
Original price was: 1709,23 €.734,98 €Current price is: 734,98 €. (bez PVN)Vadu plaukts Adexa picas un maiznīcu letes ledusskapjiem ar 800 mm dziļumu
In stock
Original price was: 57,49 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
