Premium picas krāsns 1 kamera Kapacitāte 6 x 35cm picas Elektriska Nerūsējošā tērauda priekšpuse | Adexa PEF10570SE
EAN: 5056850821345
Original price was: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 950 mm (1140 mm, ieskaitot kabeļus ar atvērtām durvīm) |
| Augstums | 380 mm |
| Platums | 1370 mm |
| Svars | 125kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 6 x 350 mm picas |
| Barošanas avots | 400V / 3 fāzes |
| Jauda | 8000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds un krāsots tērauds |
| Iekļauts | Ventilācijas pārsegs un statīvs pārdoti atsevišķi |
| Krāsa | Nerūsējošā tērauda priekšpuse |
| Temperatūra | +85°C līdz +455°C |
| Vadība | Analogs |
| Šūnas | 1 |
| Izmēri (kamerai) | 1050x700x150 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
10 collu dziļā picas panna | Adexa DPP10
In stock
Original price was: 16,59 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)10 collu nelipīga dziļā picas panna | Adexa DPP10N
In stock
Original price was: 29,49 €.10,81 €Current price is: 10,81 €. (bez PVN)Elektriskā picas krāsns 2 kamerām 410x420mm | Adexa MLP2ST
In stock
Original price was: 669,47 €.276,63 €Current price is: 276,63 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā picas krāsns ar 1 kameru 500×500 350°C Mehāniska vadība 4.2kW 220V | Adexa BSD101500500
In stock
Original price was: 1512,34 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciālais Garšvielu Turētājs ar 6xGN1/6-100mm traukiem un atliekamajiem vākiem | Adexa CHD06APCFL
In stock
Original price was: 241,25 €.99,35 €Current price is: 99,35 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ietverot 4xGN1/6-100mm un 1xGN1/3-100mm panna un vāki | Adexa CHD04A2
In stock
Original price was: 249,75 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komercione Garšvielu Turētājs ar vāku ietver 3 nerūsējošā tērauda konteinerus | Adexa CHF03
In stock
Original price was: 90,21 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Picas lāpstiņa Ar nolokāmu rokturi Nerūsējošais tērauds 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Original price was: 34,02 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Piedevas paplāte / Piedevu dozētājs ar vāku 4 nodalījumi Nerūsējošais tērauds un plastmasa | Adexa CHB04
In stock
Original price was: 67,09 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Planētu miksera 7 litru lapu smalcinātājs | | Adexa B7-LB
In stock
Original price was: 87,81 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Planētu miksera lapu maisītājs 10 litri | | Adexa B10-LB
In stock
Original price was: 86,62 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Tirdzniecības Garšvielu Turētājs, iekļaujot 4xGN1/6-100mm tvertnes un vāciņus ar eņģēm | Adexa CHD04APCFL
In stock
Original price was: 171,83 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
