Priekšskalošanas izsmidzinātājs uz virsmas, dubultie ieplūdes, augstums 600mm, nerūsējošais tērauds | Adexa EQ7801A
EAN: 5056465015122
Original price was: 345,13 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)
Profesionāls un ārkārtīgi izturīgs priekšskalošanas izsmidzinātājs, ideāli piemērots ēdināšanas pakalpojumiem, komerciālām virtuvēm, restorāniem un viesnīcām. Ar atsperes darbības kakla šļūteni un keramikas kasetnes pagriešanas mehānismu, lai novērstu noplūdi, abi priekšskalošanas bloki ir izturīgi un piemēroti biežai lietošanai.
- Uz virsmas montējams tips
- Dubultā ieplūde (karsts un auksts ūdens)
- Smagās slodzes nerūsējošā tērauda konstrukcija
| Augstums | 600 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Viena cauruma / Dubultā ieplūde |
| Versija | Uzstādāms uz klāja |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Jaucējkrāns | Nē |
| Diametrs | Ø32mm (izlietnes caurums) |
| Izmēri | Stabs: 200 mm / Šļūtene: 450 mm / Atsperes: 380 mm |
| Ieplūde | G1/2 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Original price was: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Original price was: 258,98 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 100mm | Adexa E8012100-8124
In stock
Original price was: 23,37 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/9 dziļums 65mm | Adexa E8019065
In stock
Original price was: 11,55 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Original price was: 141,25 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)
