Profesionāls elektriskais konvekcijas cepeškrāsns Cook & Hold 4 paplātes GN1/1 | Adexa YSD6A
Original price was: 1809,79 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (bez PVN)
Šī komerciālā konvekcijas krāsns ir aprīkota ar gatavošanas un uzturēšanas funkciju, kas padara to par ļoti noderīgu ēdināšanas virtuves ierīci!
Gatavošanas un uzturēšanas funkcija: ja iestatīta uz gatavošanu un uzturēšanu, krāsns pēc gatavošanas uzturēs jūsu ēdienu siltu nemainīgā temperatūrā +90℃.
Šī konvekcijas krāsns gatavo ēdienu ātrāk zemākā temperatūrā un vienmērīgāk nekā parastās krāsnis. Cepšanai iestatiet krāsni uz 160℃, šī krāsns labi saglabā mitrumu un var novērst ēdiena saraušanos. Cepšanas laiku var saīsināt par 10 minūtēm uz vienu kilogramu ēdiena.
- Grila funkcija
- 4 x 550x365mm stiepļu režģi (piemēroti GN1/1 pannām)
- Izmēri: 796x670x580mm
- Jauda: 2.8kW
- Svars: 70kg
- EGO 250℃ termostats ar ieslēgšanas/izslēgšanas funkciju
- Drošinātāja slēdzis
- Gumijas blīvējums
- Bakelīta rokturis
- Taimeris 60 un 180 minūtes
- Silīcija aizsargslēdzis
- Augstas efektivitātes nerūsējošā tērauda sildīšanas elementi
- Pretslīdēšanas kājiņa
- Keramikas pārklājuma kamera
- Augšējie un apakšējie sildīšanas elementi
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Rezerves daļu sarakstu
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 670 mm |
| Augstums | 580 mm |
| Platums | 796 mm |
| Svars | 70 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 4 x GN1/1 |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2800W |
| Paplātes/ režģa izmērs | 550x365mm (atbilst GN1/1) |
| Iekļauts | 4 gab. vadu režģi 550×365 mm |
| Augstums (iekšējais) | 431 mm |
| Temperatūra | +50 līdz +250°C |
| Platums (iekšējais) | 550 mm |
| Dziļums (iekšējais) | 418 mm |
| Krāsns tips | Gastronomija un uzkodas |
| Drošinātājs | Minimālais 13A |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Emaljēta cepeškrāsns cepšanas paplāte GN1/1 530x325x65mm | Adexa WH441212
In stock
Original price was: 55,73 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Komercijas elektriskā plīts ar 6 kvadrātveida degļiem un elektrisko krāsni 24kW+4.8kW 900mm dziļums | Adexa HSQ962B
Available on backorder
Original price was: 5107,23 €.2161,90 €Current price is: 2161,90 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna ar rokturi GN1/2 dziļums 150mm | Adexa 8126H
In stock
Original price was: 31,60 €.11,99 €Current price is: 11,99 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna ar rokturi GN1/2 dziļums 200mm | Adexa 8128H
In stock
Original price was: 33,63 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna ar rokturi GN1/2, dziļums 20 mm | Adexa 81220H
In stock
Original price was: 16,00 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna ar rokturi GN1/4 Dziļums 200 mm | Adexa 8148H
In stock
Original price was: 23,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna ar rokturi GN1/6 Dziļums 150mm | Adexa 8166H
In stock
Original price was: 23,12 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna perforēta GN1/2 dziļums 20mm | Adexa 81220P
In stock
Original price was: 16,59 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda perforētā Gastronorm panna GN1/2, dziļums 150mm | Adexa 8126P
In stock
Original price was: 34,36 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Profesionālā gāzes plīts ar sešiem degļiem no nerūsējošā tērauda | Adexa HGR776
In stock
Original price was: 4092,51 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (bez PVN)Profesionāls kombinētais tvaika krāsns Elektriskais 5 paplātes GN2/3 Digitāls Tiešais tvaiks | Tecnoeka EKF523NTUD
In stock
Original price was: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
