Rokas blenderis / Rokas mikseris 280W Mikseris kāts 240mm Putotājs 240mm Maināms ātrums Balts | Adexa HM265WW
EAN: 5056465095094
Original price was: 452,84 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
Komercijas rokas blenderis, kas viegli sajauc biezeņus un emulģē līdz 25 galoniem. Šis rokas mikseris ir lielisks profesionāls papildinājums jebkurai ēdināšanas iestādei, un mūsu pašreizējā atlaides cenā šis iegremdējamais blenderis ir izdevīgs pirkums jebkurai restorānam.
- Regulējams ātrums
- Maksimālais maisījuma daudzums: 50 litri
- Dubultā motora izolācija
- Drošības slēdzis
- Pastāvīga vai impulsu darbība
- 280W dubultās izolācijas īpaši izgatavots motors
- Ātrums: 3000 līdz 13000 apgr./min miksera funkcijā
- Visas nerūsējošā tērauda maisīšanas caurule
- Visas nerūsējošā tērauda aizsargzvans
- Titāna pārklāts maisīšanas nazis
Izmēri:
- Iegremdējamās caurules garums: 240mm
- Putotāja garums: 240mm
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Izjaukuma skatu
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 102 mm |
| Platums | 122 mm |
| Svars | 2,1 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 280W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds / Plastmasa |
| Apgr./min | 3000 līdz 13000 (maisītājs) / 400 līdz 1700 (putotājs) |
| Nūjas garums | 240 mm (maisītājs) / 240 mm (putotājs) |
| Garums | 551 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
6 mm smalcināšanas plāksne gaļas maļamajai mašīnai Adexa DQ8 nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP8-6
In stock
Original price was: 45,77 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Āķis mīklai planētas mikserim 30 litri | | Adexa B30-DH
In stock
Original price was: 169,64 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Gaļas maļamās mašīnas plāksne 6mm Adexa DQ12 Nerūsējošs tērauds | Adexa DQGP12-6
In stock
Original price was: 56,98 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Gaļas mašīnas Adexa DQ12 4 mm smalcināšanas disks, nerūsējošais tērauds | Adexa DQGP12-4
In stock
Original price was: 56,42 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Komerciālais desu pildītājs 5 litru nerūsējošais tērauds vertikālais | Adexa MX022V5L
In stock
Original price was: 477,94 €.194,48 €Current price is: 194,48 €. (bez PVN)Komercijas burgeru prese 100mm/4 collas | Adexa CBP100
In stock
Original price was: 344,18 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Lapu putotājs planētu mikserim 30 litri | | Adexa B30-LB
In stock
Original price was: 169,38 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Planētu miksera 7 litru lapu smalcinātājs | | Adexa B7-LB
In stock
Original price was: 87,81 €.34,49 €Current price is: 34,49 €. (bez PVN)Profesionālais planētu mikseris 20 litri 3 ātrumi | Adexa B20
In stock
Original price was: 1206,44 €.518,78 €Current price is: 518,78 €. (bez PVN)Regulējama vienkārša burgera prese | Adexa HHCMX050
In stock
Original price was: 46,02 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Regulējams dārzeņu rotējošais griezējs | Adexa CMX155
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Tārpa vārpsta gaļas maļamajam Adexa DQ32 Nerūsējošais tērauds | Adexa DQWS32
In stock
Original price was: 215,94 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)
