Saldētava ar nerūsējošā tērauda vāku 345 litri | Adexa XF402JA
EAN: 5056465036387
Original price was: 1030,49 €.432,30 €Current price is: 432,30 €. (bez PVN)
Krūšu saldētava ar plašu iekšējo tilpumu. Ideāla saldēto pārtikas produktu uzglabāšanai restorānos, viesnīcās, bāros, kafejnīcās vai citās ēdināšanas iestādēs, kā arī mājas lietošanai. Un pats labākais – pašreizējā izdevīgā atlaides cena ir nepārspējama.
- Tilpums 345 litri
- Standarta Lielbritānijas kontaktdakša
- Sasalšanas temperatūra zem -18℃
- Nerūsējošā tērauda vāks
- Rokas vadība
- Iekļautas riteņi
- 1 grozs iekļauts
- 0.997kW/h
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 740 mm |
| Augstums | 825 mm |
| Platums | 1275 mm |
| Svars | 55kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 345 litri (neto) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 240W |
| Riteņi | Jā |
| Dzesēšana | Statiskā |
| Dzesētājs | R290 |
| Temperatūra | -18°C |
| Vadība | Rokasgrāmata |
| Apgaismojums | LED |
| Slēdzene | Jā |
| Grozi | 1 |
| Trokšņa līmenis | 42 dB(A) |
| Vāks | Pacelams cietais nerūsējošais tērauds |
| Enerģijas patēriņš | 925 kWh/gadā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
685lt Komerciālais Ledusskapis Nerūsējošā tērauda Vertikālā skapis Viena stikla durvis GN2/1 Ventilēta dzesēšana | Adexa R650VGLASS
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)967lt Komerciālais saldētava Nerūsējošā tērauda vertikāls skapis Divdurvju Ventilēta dzesēšana | Adexa F800V
In stock
Original price was: 3117,05 €.1340,34 €Current price is: 1340,34 €. (bez PVN)Displeja vitrīnas ledusskapis 200 litri 2 plaukti | Adexa CW200R
In stock
Original price was: 1669,02 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Dzesējamais sagatavošanas galds 2 durvis, sviestmaižu virsma 5xGN1/6 | Adexa P22
In stock
Original price was: 1320,21 €.562,02 €Current price is: 562,02 €. (bez PVN)Komerciāls saldētavas lete ar ventilācijas sistēmu, 2 durvis, dziļums 700 mm | Adexa FG21V
In stock
Original price was: 2010,91 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Komercsabiedrības saldētavas lete Ventilēta 3 durvis Dziļums 700mm | Adexa FG31V
In stock
Original price was: 2413,15 €.1037,66 €Current price is: 1037,66 €. (bez PVN)Kūku letes vitrīna 1800x730x1200mm 2 plaukti Spoguļa priekšpuse LED | Adexa GN1800RF2
In stock
Original price was: 4854,76 €.2075,42 €Current price is: 2075,42 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas stacija/letes 3 durvis Granīta virsma Dzesēta letes displejs 9xGN1/3 Dziļums 150mm | Adexa PZ36+PT36
In stock
Original price was: 3418,72 €.1470,06 €Current price is: 1470,06 €. (bez PVN)Profesionāls zema ledusskapja counters / Šefpavāra bāze 2 durvis 1360x700x650mm | Adexa BASE21
In stock
Original price was: 1638,01 €.691,74 €Current price is: 691,74 €. (bez PVN)Slēdzams Mini Ledusskapis ar Stikla Durvīm Melns 36L | Adexa BCG40BGA
In stock
Original price was: 362,28 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)
