Smagā tipa dubultā Panini kontakta grils ar divām zonām 3.6kW Rievots | Adexa MLP813
EAN: 5056465034352
Original price was: 576,41 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)
Pilna izmēra komerciāls divkāršs panīni kontakta grils ar plašu profesionālu ēdināšanas pielietojumu klāstu. Ideāls kontakta grils jebkurai profesionālai restorānam, kafejnīcai, bāram, sendviču veikalam vai viesnīcai.
- Jauda: 3.6kW
- Augšējā plāksne ir pašsabalansēta, un spiediena atsperes regulējamas, lai pielāgotu gatavošanu ēdienam.
- Divu zonu
- Ribota augšējā un apakšējā plāksne
- Emaljētas plāksnes
- Termostats no 50°C līdz +300°C
- Karstumizturīgas rokturi
- Indikatoru lampiņas
Lūdzu, skatīt sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 370 mm |
| Augstums | 190 mm |
| Platums | 565 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Rievots augšdaļa / Rievots apakša |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 3600W |
| Temperatūra | +50°C līdz +300°C |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Cietā emalja pārklāts liets dzelzs |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
5 gab. lipīgas līmes papīrs kukaiņu slepkavam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 4,03 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Apaļais tērauda spogulpolijas "Roll top" karstais galds 6 litri | Adexa RA2101B
In stock
Original price was: 209,90 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Elektriskais chaferis GN1/1 Stikla vāks Nerūsējošais tērauds 9 litri | Adexa AD1102
In stock
Original price was: 701,16 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Komercijas zupas katls melns 10 litri | Adexa ESK01A
In stock
Original price was: 141,11 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Pacelšanas un nolaišanas kupola siltuma lampa melna | Adexa A65121202
In stock
Original price was: 143,45 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Rise & Fall Dome Siltuma Lampa Sudraba | Adexa A65121205
In stock
Original price was: 144,85 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Rise & Fall kupolveida siltuma lampa titāna zelts | Adexa A65121204
In stock
Original price was: 152,87 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)Roll top trauku sildītājs GN1/1 Nerūsējošais tērauds Spoguļpulējums 9 litri | Adexa R23301
In stock
Original price was: 396,15 €.164,21 €Current price is: 164,21 €. (bez PVN)Siltuma lampas kupola pacelšana un nolaišana, rožu zelts | Adexa A65121506
In stock
Original price was: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)
