Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
EAN: 5056465070190
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)
Izturīga, augstas kvalitātes komerciāla elektriskā plīts, piemērota maziem un vidējiem restorāniem un ēdināšanas uzņēmumiem.
- Materiāls: Nerūsējošais tērauds
- Platums: 600mm
- Dziļums: 600mm
- Augstums: 265mm
- Svars: 22kg
- Izmēri (plāksnes): 3 x ø180mm + 1 x ø150mm
- Barošana: 230V / 1N / 50Hz
- Jauda: 3 x 2000W + 1 x 1000W
- Vadība: Izvēles slēdzis ar 0-7 pozīcijām
- Garantija: 12 mēnešu rezerves daļu garantija
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 265 mm |
| Platums | 600 mm |
| Svars | 22 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Galdvirsma |
| Barošanas avots | 400V / 3 fāzes |
| Jauda | 3 x 2000W + 1 x 1000W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izmēri (plāksne) | 3 x ø180mm + 1 x ø150mm |
| Vadība | Selector slēdzis ar 0-7 pozīcijām |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāla dvīņu fritēšanas ierīce Elektriskā 14 litri 2.5+2.5 kW darba virsmas | Adexa WHCD171
In stock
Original price was: 275,22 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komerciāla Griddle Gluda/Rievojama Mazā 1 zona 2kW Elektriska | Adexa WHEG810AFR
In stock
Original price was: 334,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāla makaronu vārītājs Elektriska 2 grozi 4 litri Galda virsma | Adexa PCM4L
In stock
Original price was: 129,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciāla vidēja gluda elektriskā grila plīts ar vienu zonu 3kW | Adexa WHEG818AF
In stock
Original price was: 351,88 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)Komerciālais divkāršais elektriskais frīts 8+8 litri 2,5+2,5kW uz galda virsmas | Adexa WHCDFD
In stock
Original price was: 254,28 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais Grills Gluds/Rievojums 730x500x230mm 4.4kW Elektriskais | Adexa FT822
In stock
Original price was: 722,48 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)Komerciālais grils gluds mazs 1 zona 2kW elektrisks | Adexa WHEG810AF
In stock
Original price was: 250,34 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāls Bain Marie, ietver 1xGN1/1 trauku ar vāku | Adexa WH7066
In stock
Original price was: 233,40 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls gāzes grils ar 1 zonu, 4.8kW, galda virsmas modelis | Adexa Hotmax 600 GGL604
In stock
Original price was: 1539,26 €.648,50 €Current price is: 648,50 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Elektriskais Mazais Pannas Cepšanas Virsma, 1 zona 2 kW | Adexa WHEG810AR
In stock
Original price was: 310,52 €.129,62 €Current price is: 129,62 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 311,04 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas gāzes vārīšanas virsma 4 degļi 14.2kW | Adexa HGR605
Available on backorder
Original price was: 1186,34 €.510,13 €Current price is: 510,13 €. (bez PVN)
