Profesionāls elektriskais konvekcijas cepeškrāsns Cook & Hold 4 paplātes GN1/1 | Adexa YSD6A
Original price was: 1809,79 €.778,22 €Current price is: 778,22 €. (bez PVN)
Šī komerciālā konvekcijas krāsns ir aprīkota ar gatavošanas un uzturēšanas funkciju, kas padara to par ļoti noderīgu ēdināšanas virtuves ierīci!
Gatavošanas un uzturēšanas funkcija: ja iestatīta uz gatavošanu un uzturēšanu, krāsns pēc gatavošanas uzturēs jūsu ēdienu siltu nemainīgā temperatūrā +90℃.
Šī konvekcijas krāsns gatavo ēdienu ātrāk zemākā temperatūrā un vienmērīgāk nekā parastās krāsnis. Cepšanai iestatiet krāsni uz 160℃, šī krāsns labi saglabā mitrumu un var novērst ēdiena saraušanos. Cepšanas laiku var saīsināt par 10 minūtēm uz vienu kilogramu ēdiena.
- Grila funkcija
- 4 x 550x365mm stiepļu režģi (piemēroti GN1/1 pannām)
- Izmēri: 796x670x580mm
- Jauda: 2.8kW
- Svars: 70kg
- EGO 250℃ termostats ar ieslēgšanas/izslēgšanas funkciju
- Drošinātāja slēdzis
- Gumijas blīvējums
- Bakelīta rokturis
- Taimeris 60 un 180 minūtes
- Silīcija aizsargslēdzis
- Augstas efektivitātes nerūsējošā tērauda sildīšanas elementi
- Pretslīdēšanas kājiņa
- Keramikas pārklājuma kamera
- Augšējie un apakšējie sildīšanas elementi
Dokumenti
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Lietotāja rokasgrāmatu
- Noklikšķiniet šeit, lai lejupielādētu Rezerves daļu sarakstu
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 670 mm |
| Augstums | 580 mm |
| Platums | 796 mm |
| Svars | 70 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 4 x GN1/1 |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2800W |
| Paplātes/ režģa izmērs | 550x365mm (atbilst GN1/1) |
| Iekļauts | 4 gab. vadu režģi 550×365 mm |
| Augstums (iekšējais) | 431 mm |
| Temperatūra | +50 līdz +250°C |
| Platums (iekšējais) | 550 mm |
| Dziļums (iekšējais) | 418 mm |
| Krāsns tips | Gastronomija un uzkodas |
| Drošinātājs | Minimālais 13A |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Cepeškrāsns cepšanas paplāte Alumīnijs 600x400x30mm | Adexa ASP030
In stock
Original price was: 23,21 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Emaljēta cepeškrāsns cepšanas paplāte GN1/1 530x325x65mm | Adexa WH441212
In stock
Original price was: 55,73 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā plīts 4 degļi ar elektrisko krāsni 10.4kW+4.8kW | Adexa HRQ912A
Available on backorder
Original price was: 3277,83 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (bez PVN)Krāsns cepšanas paplāte alumīnija 600x400x50mm | Adexa ASP050
In stock
Original price was: 23,09 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna ar rokturi GN1/2, dziļums 20 mm | Adexa 81220H
In stock
Original price was: 16,00 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna ar rokturi GN1/3 Dziļums 20mm | Adexa 81320H
In stock
Original price was: 16,16 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna ar rokturi GN1/4 Dziļums 200 mm | Adexa 8148H
In stock
Original price was: 23,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna ar rokturi GN1/4 Dziļums 20mm | Adexa 81420H
In stock
Original price was: 11,78 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna perforēta GN1/2 Dziļums 200mm | Adexa 8128P
In stock
Original price was: 34,37 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Profesionālā gāzes plīts ar sešiem degļiem no nerūsējošā tērauda | Adexa HGR776
In stock
Original price was: 4092,51 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (bez PVN)Profesionāls fermentācijas, rūgšanas un uzglabāšanas skapis 15 + 15 līmeņu izolēts | Adexa WHHPC40IS
In stock
Original price was: 4625,43 €.1988,94 €Current price is: 1988,94 €. (bez PVN)Profesionāls kombinētais tvaika krāsns Elektriskais 5 paplātes GN2/3 Digitāls Tiešais tvaiks | Tecnoeka EKF523NTUD
In stock
Original price was: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (bez PVN)
