Elektriskā kondensācijas nosūcēja kapuce 6 un 10 paplāšu kombinētajām krāsnīm | Tecnoeka MKKC610S
EAN: 8059174312381
Original price was: 2053,67 €.864,80 €Current price is: 864,80 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 942 mm |
| Augstums | 308 mm |
| Platums | 500 mm |
| Svars | 19 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 600W |
| Saderīgs ar | MKF616S un MKF1016S |
| Vadība | Caur krāsni |
| Materiāls (ārpuse) | Nerūsējošais tērauds |
| Materiāls (iekšpuse) | AISI 304 nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Cepeškrāsns Cepšanas Panna Alumīnija Nelipīga 600x400x50mm | Adexa ASP050N
In stock
Original price was: 45,03 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Emaljēta cepeškrāsns cepšanas paplāte GN1/1 530x325x65mm | Adexa WH441212
In stock
Original price was: 55,73 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas elektriskā plīts ar 6 kvadrātveida degļiem un elektrisko krāsni 24kW+4.8kW 900mm dziļums | Adexa HSQ962B
Available on backorder
Original price was: 5107,23 €.2161,90 €Current price is: 2161,90 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna ar rokturi GN1/2 dziļums 150mm | Adexa 8126H
In stock
Original price was: 31,60 €.11,99 €Current price is: 11,99 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna ar rokturi GN1/2, dziļums 20 mm | Adexa 81220H
In stock
Original price was: 16,00 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna perforēta GN1/1 dziļums 20mm | Adexa 81120P
In stock
Original price was: 23,40 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna perforēta GN1/2 Dziļums 200mm | Adexa 8128P
In stock
Original price was: 34,37 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna perforēta GN1/3 dziļums 150 mm | Adexa 8136P
In stock
Original price was: 34,12 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna perforēta GN1/3 Dziļums 200mm | Adexa 8138P
In stock
Original price was: 33,78 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda perforēta Gastronorm panna GN1/3 dziļums 20mm | Adexa 81320P
In stock
Original price was: 16,13 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Profesionāls fermentācijas, rūgšanas un uzglabāšanas skapis 15 plaukti siltināts | Adexa WHHPC20IS
In stock
Original price was: 2614,26 €.1124,14 €Current price is: 1124,14 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
