Pirms skalošanas smidzinātāja iekārta ar grozāmu jaucējkrānu Sienas stiprinājums Dubultā ieplūde Augstums 600mm Nerūsējošais tērauds | Adexa EQ7802A08
EAN: 5056465016112
Original price was: 408,15 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)
Profesionāls un ārkārtīgi izturīgs priekšskalošanas izsmidzinātājs, ideāli piemērots pārtikas pakalpojumiem, komerciālām virtuvēm, restorāniem un viesnīcu lietojumiem. Ar atsperes darbības kakla šļūteni un pagriežamu keramikas kaseti, lai novērstu noplūdi, abi priekšskalošanas bloki ir izturīgi un piemēroti biežai lietošanai.
- Sienas stiprinājuma tips
- Dubultā ieplūde (karsts un auksts ūdens)
- Izturīga nerūsējošā tērauda konstrukcija
| Augstums | 600 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Divas caurumi / Divi ieplūdes |
| Versija | Sienas stiprinājums |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Jaucējkrāns | Jā |
| Diametrs | Ø22mm (izlietnes caurums) |
| Izmēri | Stabs: 200 mm / Šļūtene: 450 mm / Atsperes: 380 mm |
| Ieplūde | G1/2 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Original price was: 865,56 €.371,76 €Current price is: 371,76 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Original price was: 196,47 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Original price was: 65,53 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
Original price was: 338,12 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Saliekama sienas plaukta nerūsējošā tērauda 800x300mm | Adexa 330902
In stock
Original price was: 141,25 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)
