Priekšskalošanas izsmidzinātājs ar šarnīra jaucējkrānu, uzstādāms uz virsmas, vienots ieplūdes savienojums, augstums 1000mm, nerūsējošais tērauds | Adexa EQ2803A12
EAN: 5056465002740
Original price was: 365,90 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)
Profesionāls un ārkārtīgi izturīgs priekšskalošanas izsmidzinātājs, ideāli piemērots pārtikas pakalpojumiem, komerciālām virtuvēm, restorāniem un viesnīcu vajadzībām. Ar atsperes darbības kakla šļūteni un pagriežamu keramikas kaseti noplūdes novēršanai, abi priekšskalošanas bloki ir izturīgi un piemēroti biežai lietošanai.
- Uz virsmas uzstādāms tips
- Vienots ieplūdes savienojums (karsts vai auksts ūdens)
- Smagā nerūsējošā tērauda konstrukcija
- Monobloks – vienots ūdens padeves savienojums
| Augstums | 1000 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Viena cauruma / Viena ieplūde |
| Versija | Uzstādīšana uz klāja |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Jaucējkrāns | Jā |
| Diametrs | Ø22mm (izlietnes caurums) |
| Izmēri | Stabs: 500 mm / Šļūtene: 950 mm / Atsperes: 660 mm |
| Ieplūde | G1/2 |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Original price was: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Iekārtu statīvs/Zema galdiņš ar 3 paceltiem sāniem 1200x760x600mm | Adexa ES41876120
In stock
Original price was: 494,86 €.207,45 €Current price is: 207,45 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Original price was: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, ieskaitot 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04B
In stock
Original price was: 190,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Original price was: 258,98 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Original price was: 65,53 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 dziļums 150mm | Adexa E8013150-8136
In stock
Original price was: 22,48 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/3 Dziļums 65mm | Adexa E8013065-8132
In stock
Original price was: 11,80 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 Dziļums 100 mm | Adexa E8014100-8144
In stock
Original price was: 16,64 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Saliekams sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 800x450mm | Adexa 330906
In stock
Original price was: 148,48 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
