268 litru ledusskapis vitrīna, 2 plaukti, balts | Adexa CW250RW
EAN: 5056465039975
Original price was: 3217,61 €.1383,58 €Current price is: 1383,58 €. (bez PVN)
Profesionāls dzesēts displeja skapītis, lieliski piemērots kūku un konditorejas izstrādājumu demonstrēšanai kafejnīcās, restorānos vai veikalos. Lieliska cenas un kvalitātes attiecība ledusskapja displeja vienībai. Ideāls galda ledusskapis komerciālai lietošanai.
- 0°c līdz 12°c
- 2 plaukti
- Digitālā vadība
- R290 dzesētājs
- 365W
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 588 mm |
| Augstums | 686 mm |
| Platums | 1525 mm |
| Svars | 105 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 268 litri |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 365W |
| Plaukti | 2 |
| Dzesēšana | Ventilēts |
| Atkausēšana | Automātiska |
| Dzesētājs | R290a |
| Temperatūra | 0°C līdz +12°C |
| Vadība | Digitāls |
| Apgaismojums | LED |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Original price was: 22,95 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 65mm | Adexa E8014065-8142
In stock
Original price was: 11,79 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 dziļums 100 mm | Adexa E8016100-8164
In stock
Original price was: 16,33 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Original price was: 17,26 €.6,49 €Current price is: 6,49 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Original price was: 11,47 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Picas sagatavošanas galds 3 durvis Nerūsējošais tērauds Picas virsma 8xGN1/6 Dziļums 700mm | Adexa PZ33
In stock
Original price was: 2014,66 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)Profesionala sautējamā katls / Buljons katls ar vāku Nerūsējošs tērauds 36,6 litri | Adexa SE13636
In stock
Original price was: 191,44 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Profesionāla sautēšanai paredzēta katliņa/krājuma katliņš ar vāku no nerūsējošā tērauda 98 litri | Adexa SE15050
In stock
Original price was: 411,07 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Profesionāls katls ar vāku, nerūsējošais tērauds, 9,0 litri | Adexa SE12617
In stock
Original price was: 66,34 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Rēķinu turētājs 24'' 600x60x20mm | Adexa ABH024
In stock
Original price was: 34,35 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)
