Profesionālā gāzes plīts ar sešiem degļiem no nerūsējošā tērauda | Adexa HGR776
EAN: 5056465045808
Original price was: 4092,51 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (bez PVN)
Izturīga, augstas kvalitātes 6 degļu gāzes plīts, izgatavota no nerūsējošā tērauda. Šai gāzes plītij ir 6 augstas kvalitātes degļi ar liesmas aizsardzību, čuguna pannas turētāji un hroma degļi.
- 6 degļi
- Katra gāzes degļa darbība ir neatkarīga, nodrošinot siltuma ekonomiju.
- LPG gāze: 2800-3700Pa
- Liesmas aizsardzība
- Hroma degļi
- Čuguna pannas turētāji
- Nerūsējošā tērauda korpuss
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 700 mm |
| Augstums | 920 mm |
| Platums | 1050 mm |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Grīdas statīvs |
| Barošana (gāze) | Gāze (dabasgāze/sašķidrinātā naftas gāze) |
| Jauda (plīts) | 6 x 7,5 kW |
| Jauda (krāsns) | 5,8 kW |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Degļi | 6 |
| Gāzes patēriņš G30/G31 (propāns) kg/st | 3,55 |
| Gāzes patēriņš G20/G25 (dabasgāze) m3/h | 5,26 |
| Iekšējās dimensijas | 560x600x270mm (krāsns) |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 karstās katli 2×3,5 litri | Adexa BMP42
In stock
Original price was: 605,35 €.259,34 €Current price is: 259,34 €. (bez PVN)Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciāla dvīņu fritēšanas ierīce Elektriskā 14 litri 2.5+2.5 kW darba virsmas | Adexa WHCD171
In stock
Original price was: 275,22 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā makaronu katla vārīšanas iekārta ar 4 groziem 2×4 litri Galda modelis | Adexa PCM4L2
In stock
Original price was: 256,35 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālā gludā cepamvirsma 360x380mm Emaljēta plāksne 1,5 kW elektriska | Adexa EG3638
In stock
Original price was: 335,66 €.138,26 €Current price is: 138,26 €. (bez PVN)Komerciāls Bain Marie, ietver 1xGN1/1 trauku ar vāku | Adexa WH7066
In stock
Original price was: 233,40 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciāls ribots vidējs grils, 1 zona, 3kW elektrisks | Adexa WHEG818AR
In stock
Original price was: 433,27 €.181,50 €Current price is: 181,50 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 311,04 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Vienkanāla komerciālā friteze, elektriskā 6 litru, 2.5kW galda virsmas | Adexa HEF81
In stock
Original price was: 121,43 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)
