Komerciālā ledus kubiņu mašīna zem letes, 35 kg/24h | Adexa CIM35
EAN: 5056465036158
Original price was: 705,63 €.302,58 €Current price is: 302,58 €. (bez PVN)
Šī ledus kubu ražotāja nodrošina visu veiktspēju un uzticamību, kas nepieciešama, lai jūsu klientiem vai izstādēm nodrošinātu nepārtrauktu atsvaidzinoša ledus plūsmu. Spēj saražot līdz 35 kg ledus ik pēc 24 stundām, tā ir lieliska izvēle bāriem, krogiem un ēdināšanas zonām ar ierobežotu vietu. To ir ļoti viegli uzstādīt, lietot un tīrīt, pateicoties vienkāršajām vadības ierīcēm un profesionālajai nerūsējošā tērauda konstrukcijai.
- 35kg/24h
- 7kg tvertne
- 340x345x690mm
- Digitālās vadības
- Ūdens padeve no galvenā ūdensvada vai ūdens pudele
- Piemērots kafijas veikaliem, viesnīcām, bāriem, maiznīcām, auksto dzērienu veikaliem un citām pārtikas nozarēm.
Šī profesionālā ledus mašīna pašlaik tiek piedāvāta ar lielu atlaidi.
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 345 mm |
| Augstums | 690 mm |
| Platums | 340 mm |
| Svars | 15,5 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Jauda | 350W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Krāsa | Melns |
| Dzesēšana | Gaisa dzesēts |
| Ražošana | 35kg/24h |
| Dzesētājs | R290 |
| Vadība | Digitāls |
| Izmērs (ledus) | 22x22x22 mm |
| Tilpums (konteinerā) | 7 kg |
| Ūdens pieslēgums | Nepieciešama pieslēgšana pie galvenā ūdensvada |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Nerūsējošā tērauda vakuuma kafijas kanna 2 litri | Adexa VP0015
In stock
Original price was: 45,45 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda vakuuma kafijas kanna 2 litri | Adexa VP0027
In stock
Original price was: 45,14 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu statīvs sudrabs, griestos montējams, garums 300 mm, 15 vīna glāzes | Adexa WGB58500300S
In stock
Original price was: 45,45 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs sudraba, uz sienas stiprināms, garums 400 mm, 4 vīna glāzēm | Adexa WGA18500400S
In stock
Original price was: 23,03 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs Zelta Piekarams pie griestiem Garums 450mm 20 vīna glāzes | Adexa WGR5G
In stock
Original price was: 44,32 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Vīna glāžu turētājs zelta, pie sienas piestiprināms, garums 300 mm, 15 vīna glāzēm | Adexa WGA58500300G
In stock
Original price was: 57,17 €.21,52 €Current price is: 21,52 €. (bez PVN)
