Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komerciskais elektriskais plīts ar 6 degļiem un elektrisko cepeškrāsni 15.6kW+4.8kW | Adexa HRQ962A
EAN: 5056465074389
Original price was: 4022,08 €.1729,50 €Current price is: 1729,50 €. (bez PVN)
Izturīgs, augstas kvalitātes 6 degļu elektriskais plīts ar elektrisko cepeškrāsni, izgatavots no nerūsējošā tērauda. Šai elektriskajai krāsnij ir 900 mm dziļums, lai tā nevainojami iekļautos mūsu modulārajā gatavošanas sistēmā.
- Izmēri: 1200x900x920mm
- Krāsns izmēri: 550x680x270mm
- Krāsns jauda: 4800W
- Virsmu jauda: 6 x 2600W
- Barošana: 380V/50HZ
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
- 900mm dziļums
Dokumenti
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 900 mm |
| Augstums | 920 mm |
| Platums | 1200 mm |
| Svars | 121 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tips | Grīdas stāvošs |
| Barošanas avots | 380V / 3 fāzes |
| Jauda (plīts) | 15600W (6 x 2600W) |
| Jauda (krāsns) | 4800W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Pamatne | Elektriskā krāsns |
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Elektriskā plīts virsma, 4 plītis, 7.0 kW | Adexa Hotmax 600 EC606
In stock
Original price was: 1693,03 €.717,68 €Current price is: 717,68 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā makaronu katla vārīšanas iekārta ar 4 groziem 2×4 litri Galda modelis | Adexa PCM4L2
In stock
Original price was: 256,35 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciāla elektriskā vārīšanas virsma ar 4 plītīm 8kW | Adexa HRQ605E
In stock
Original price was: 804,22 €.345,82 €Current price is: 345,82 €. (bez PVN)Komerciāla makaronu vārītājs Elektriska 2 grozi 4 litri Galda virsma | Adexa PCM4L
In stock
Original price was: 129,16 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciāls Rievots Grils 550x450x230mm 3kW Elektriskais | Adexa HEG821
In stock
Original price was: 311,04 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas gāzes vārīšanas virsma 4 degļi 14.2kW | Adexa HGR605
Available on backorder
Original price was: 1186,34 €.510,13 €Current price is: 510,13 €. (bez PVN)Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Komercijas grils gluds/rievots 730x470x240mm 4.4kW elektriskais | Adexa HEG822
Available on backorder
Original price was: 409,61 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Profesionāls augstas jaudas indukcijas plīts 8kW | Adexa AMCD801
In stock
Original price was: 1919,28 €.821,46 €Current price is: 821,46 €. (bez PVN)Vienas elektriskais komerciālais fritieris 12 litri 5kW galda virsmas | Adexa HEF83A
In stock
Original price was: 238,27 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
