Premium darba galds ar apakšplauktu 304 nerūsējošais tērauds piemērots ārpus telpām 400x600x900mm | Adexa Elite ET26040
372,68 € Original price was: 372,68 €.155,56 €Current price is: 155,56 €. (bez PVN)
Perforēts Cepeškrāsns Cepšanas Paplāte Alumīnijs 600x400x50mm | Adexa ASP050P
46,35 € Original price was: 46,35 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)
Bāra zems krēsls ar dabīgā koka sēdekli Melna tērauda Interjeram | Adexa WW65BN
SKU:
WW65BN
EAN: 5056465070466
68,02 € Original price was: 68,02 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)
Izgatavots no pulverkrāsota tērauda, šis klasiskā dizaina krēsls ir mūžīgs papildinājums jūsu ēdamistabas iekārtojumam. Komplekts ar 4 zemiem krēsliem nodrošina vieglu dizaina sajūtu un funkcionalitāti. Šis izturīgais mēbele der gandrīz visās telpās.
- Saliekams ērtai uzglabāšanai
- Komercklases kvalitāte
- Piemērots dažādiem interjera risinājumiem
- Montāža nav nepieciešama
| Dziļums | 400 mm |
| Augstums | 460 mm |
| Platums | 400 mm |
| Svars | 3,1 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Materiāls | Pulverkrāsots tērauds un koks (sēdeklis) |
| Krāsa | Dabisks koks / Melns |
| Kārtojams | Jā |
| Sēdeklis | Koks |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciālā plauktu sistēma 4 līmeņi 1000kg 1800x450x1800mm Pulverkrāsota tērauda Melna | Adexa WH18045180A4
In stock
Komerciālā trauku mazgājamās mašīnas grozu ratiņi Nerūsējošais tērauds 9 līmeņi 550x510x1700mm | Adexa RT5509
In stock
Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Laminēta apaļa galda virsma ar maināmām valrieksta un dabīgām pusēm Ø30'' | Adexa TT30RWN
In stock
Laminēts apaļš galda virsmas reversīvs galdu mahagons un melns Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Laminēts Kvadrāta Galda Virsma Apgriežama Mahagonija un Melna 24×24'' | Adexa TT2424MB
In stock
Picas lāpstiņa Ar nolokāmu rokturi Nerūsējošais tērauds 540x255mm | Adexa FP2554
In stock
Pizza lāpsta 12'' kvadrātveida Perforēta Metāla rokturis Garums 140cm | Adexa SPP14012S
In stock
Saliekamais veļas ratiņš 870x520x780mm | Adexa H080D
In stock
Side Dining Chair PU ādas sēdeklis Dabīgs | Adexa GSYH003N
In stock
Zaļa pīto virvju norobežojošā virve ar zelta galiem 1,5 m | Adexa BR01GG
In stock
