Profesionāls fermentācijas, rūgšanas un uzglabāšanas skapis 15 + 15 līmeņu izolēts | Adexa WHHPC40IS
4625,43 € Original price was: 4625,43 €.1988,94 €Current price is: 1988,94 €. (bez PVN)
Profesionāls fermentācijas, raudzēšanas un uzglabāšanas skapis 6 līmeņu izolēts | Adexa WHHPC10IS
2047,58 € Original price was: 2047,58 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)
Komercdarba galds Nerūsējošais tērauds 3 līmeņi Aizsargs Kvadrātveida kājas 1200x600x900mm | Adexa DW3T12060B
SKU:
DW3T12060B
EAN: 5056465080410
358,05 € Original price was: 358,05 €.146,91 €Current price is: 146,91 €. (bez PVN)
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 900 mm |
| Platums | 1200 mm |
| Svars | 27 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Augstums (aizsargs/uzlika) | Jā (50mm) |
| Plaukti | 3. Apakšējā plaukta fiksēta pie 150 mm. Vidējā plaukta regulējama. |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 100mm | Adexa E8012100-8124
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/4 dziļums 150mm | Adexa E8014150-8146
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/1 | Adexa E8011000C-811L
In stock
Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/3 | Adexa E8013000C-813L
In stock
Platformas ratiņi saliekami zilā krāsā 900x600x1000mm | Adexa GX200B
In stock
Plaukta/Trauku/Paneļu ratiņi no nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 15 līmeņi | Adexa RT1115
In stock
Profesionālā kabineta daudzfunkcionālais/uzkopšanas ratiņš 3 līmeņi 1020x500x960mm | Adexa GX032DM
In stock
