Profesionāls fermentācijas, raudzēšanas un uzglabāšanas skapis 6 līmeņu izolēts | Adexa WHHPC10IS
Original price was: 2047,58 €.864,70 €Current price is: 864,70 €. (bez PVN)
Komercizolēts uzglabāšanas un raudzēšanas skapis, ļoti bieži izmantots kā vistas sildītājs vai banketu ratiņš, kas atbilst augstākajām dizaina, funkcionalitātes un ergonomikas prasībām. Pateicoties temperatūras regulēšanai līdz grādam un izcilām izolācijas īpašībām, tas nodrošina vislabāko ēdināšanas pārtikas kvalitāti – pat ilgstošas gaidīšanas gadījumā. Liels uzglabāšanas skapis, lai jūsu gastronormas pannas uzturētu drošā, gatavā pasniegšanai temperatūrā par izdevīgu cenu.
- Var uzņemt 6 x GN1/1 paplātes un 600x400mm cepšanas pannas
- 180° pilna atvēruma durvis
- +30°c līdz +85°c
- LED displejs noņemamā apakšējā vadības atvilktnē
- Viegli tīrāms un apkalpojams
- 535x825x880mm
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 825 mm |
| Augstums | 880 mm |
| Platums | 535 mm |
| Svars | 48kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Tilpums | 6 x GN1/1 vai 600×400 paplātes |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 1500W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +30°C līdz +85°C |
| Vadība | Rokasgrāmata ar LED displeju |
| Durvis | 180° pilns svārsts |
| Mitrumkontrole | Jā |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Bain Marie 2 Karstie katli 2×6,5 litri | Adexa BMP72
In stock
Original price was: 583,36 €.242,04 €Current price is: 242,04 €. (bez PVN)Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Bain Marie 4 karstie katli 4×3,5 litri | Adexa BMP44
In stock
Original price was: 986,40 €.419,32 €Current price is: 419,32 €. (bez PVN)Dome formas sildlampa ar melno kupolu | Adexa A65121402
In stock
Original price was: 163,60 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Elektriskā apsilde GN1/1 rullējama augšējā katvaska nerūsējošais tērauds Spoguļpulēšana 9 litri | Adexa RA2301BE
In stock
Original price was: 540,37 €.224,74 €Current price is: 224,74 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais Garšvielu un Galda Piederumu Turētājs, ieskaitot tvertnes | Adexa CH004
In stock
Original price was: 277,74 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komerciāls garšvielu turētājs, kas ietver 6xGN1/6-100mm pannas un vākus | Adexa CHD06B
In stock
Original price was: 265,54 €.108,00 €Current price is: 108,00 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paliktnis nerūsējošs tērauds 500x500mm | Adexa TTWP50
In stock
Original price was: 202,94 €.82,05 €Current price is: 82,05 €. (bez PVN)Rise & Fall Dome Siltuma Lampa Sudraba | Adexa A65121205
In stock
Original price was: 144,85 €.56,11 €Current price is: 56,11 €. (bez PVN)Siltuma lampas kupola pacelšana un nolaišana, rožu zelts | Adexa A65121506
In stock
Original price was: 169,43 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Vidējas jaudas Komerciālā mikroviļņu krāsns ar grilu 38 litri 1500W Digitālā | Adexa D100N38
In stock
Original price was: 463,89 €.190,15 €Current price is: 190,15 €. (bez PVN)
