Ēdamistabas krēsls no melnas kaučukkoka | | Adexa GS90003B
EAN: 5056465094912
Original price was: 237,67 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
| Dziļums | 435 mm |
| Augstums | 895 mm |
| Platums | 425 mm |
| Svars | 4,5 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Materiāls | Gumijkoks |
| Krāsa | Melns |
| Dziļums (sēdeklis) | 435 mm |
| Augstums (sēdeklis) | 465 mm |
| Platums (sēdeklis) | 425 mm |
| Platums (mugurai) | 390 mm |
| Augstums (aizmugure) | 430 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
2×12 līmeņu Elastīga platuma Plaukts/Paliktnis/Panna/Pašattīrošs Ratiņš Nerūsējošais Tērauds | Adexa RTFT12D
In stock
Original price was: 427,74 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Blakus ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli, gaiši pelēks | Adexa GSYH003LG
In stock
Original price was: 193,53 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda, 4 līmeņi, 810x460x1180mm | Adexa RST4B
In stock
Original price was: 302,70 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)Laminēta apaļa galda virsma ar maināmām valrieksta un dabīgām pusēm Ø30'' | Adexa TT30RWN
In stock
Original price was: 128,49 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Laminēts apaļš galda virsmas reversīvs galdu mahagons un melns Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Original price was: 130,07 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Laminēts Kvadrāta Galda Virsma Apgriežama Mahagonija un Melna 24×24'' | Adexa TT2424MB
In stock
Original price was: 76,31 €.30,16 €Current price is: 30,16 €. (bez PVN)Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Original price was: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Sānu ēdamistabas krēsls ar PU ādas sēdekli Gaiši brūns | Adexa GSYH003LB
In stock
Original price was: 172,18 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Zaļa pinuma aizsargbarjeras aukla ar sudraba galiem 1.5m | Adexa BR01GS
In stock
Original price was: 33,96 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)
