Bērzā krēsls Valriekstu krāsas ar Vieglu pītu virvi sēdekli | | Adexa GS60575LWBE
EAN: 5056465094875
Original price was: 239,41 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)
| Dziļums | 405 mm |
| Augstums | 780 mm |
| Platums | 500 mm |
| Svars | 4,3 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Materiāls | Koks / Pītā virve |
| Krāsa | Riekstkoka rāmis / Dabīgs sēdeklis |
| Dziļums (sēdeklis) | 405 mm |
| Augstums (sēdeklis) | 445 mm |
| Platums (sēdeklis) | 455 mm |
| Platums (mugurai) | 500 mm |
| Augstums (aizmugure) | 350 mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
2×12 līmeņu Elastīga platuma Plaukts/Paliktnis/Panna/Pašattīrošs Ratiņš Nerūsējošais Tērauds | Adexa RTFT12D
In stock
Original price was: 427,74 €.172,86 €Current price is: 172,86 €. (bez PVN)Apaļais terases galds 3 pēdas tumši pelēks Ø920x720mm | | Adexa XDT320
In stock
Original price was: 45,05 €.17,19 €Current price is: 17,19 €. (bez PVN)Dziļā paplātes servēšanas ratiņi nerūsējošā tērauda 2 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RDT2A
In stock
Original price was: 249,32 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais servēšanas/servisa/novākšanas ratiņš no nerūsējošā tērauda ar 3 līmeņiem 810x460x900mm | Adexa RST3B
In stock
Original price was: 233,75 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Komerciālais trauku mazgājamās mašīnas groza ratiņš Nerūsējošais tērauds 2×9 līmeņi 1185x533x1700mm | Adexa RT5509D
In stock
Original price was: 531,07 €.216,10 €Current price is: 216,10 €. (bez PVN)Laminēts apaļš galda virsmas reversīvs galdu mahagons un melns Ø30'' | Adexa TT30RMB
In stock
Original price was: 130,07 €.51,78 €Current price is: 51,78 €. (bez PVN)Melns samta barjeras virve ar zelta galiem 1,5m | Adexa VR01BG
In stock
Original price was: 23,31 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)Pizza lāpsta 12'' kvadrātveida Perforēta Metāla rokturis Garums 140cm | Adexa SPP14012S
In stock
Original price was: 188,83 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Original price was: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Saliekamais veļas ratiņš 870x520x780mm | Adexa H080D
In stock
Original price was: 237,84 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Sarkans samta stieptais virve ar sudraba galiem 1,5m | Adexa VR01RS
In stock
Original price was: 23,58 €.8,54 €Current price is: 8,54 €. (bez PVN)
