Komercijas izlietne trauku mazgājamām mašīnām 1 bļoda labā apakšējā plaukta splashback 1200x600x910mm | Adexa DSB1260R
EAN: 5056465095889
Original price was: 600,88 €.246,36 €Current price is: 246,36 €. (bez PVN)
Šī ir lieliska cenas un kvalitātes attiecība profesionālai izlietnei. Smagās slodzes, augstas kvalitātes, pilnībā nerūsējošā tērauda izlietne, kas atbilst pārtikas pakalpojumu nozares augstajiem kvalitātes standartiem. Nav cinkotu detaļu kā lētākās alternatīvās ēdināšanas iekārtu tirgū!
- Nerūsējošā tērauda konstrukcija
- Apakšējā plaukta
- Regulējamas kājas
- Skaņas izolēts tvertne un šķīvju plaukts (L=600mm)
- Pretnoplūdes mala
- Rievots šķīvju plaukts
- Piegādāts ar pārplūdes cauruli un sifonu
- Aizsargsienas 100mm
- Plakanā iepakojumā
Lūdzu, skatiet sadaļā ‘Specifikācija‘ detalizētu informāciju un zemāk sadaļā ‘Saistītie produkti‘ par smidzināšanas vienībām un jaucējkrāniem.
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 910 mm (+100 mm aizsargpaneļa augšdaļa) |
| Platums | 1200 mm |
| Svars | 21 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Montāža | Izjaukts |
| Apakšējā plaukts | Jā |
| Bļoda (pozīcija) | Pa labi |
| Pēdas | Regulējamas kājas |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Izlietnes bļodas | 1 |
| Aizsargsienas | Jā |
| Izmēri (izlietnes bļoda) | 400x400x250mm |
Ir noliktavā (var būt neizpildīts pasūtījums)
Juurdesobivad tooted
Komerciāls darba galds Nerūsējošais tērauds Apakšējais plaukts Atbalsts 2000x700x900/1000mm | Adexa WT70200
In stock
Original price was: 865,56 €.371,76 €Current price is: 371,76 €. (bez PVN)Komerciāls Garšvielu Turētājs, ietver 4xGN1/6-100mm traukus un vākus | Adexa CHD04A
In stock
Original price was: 196,47 €.77,73 €Current price is: 77,73 €. (bez PVN)Komerciāls servēšanas/tīrīšanas ratiņš nerūsējošā tērauda 3 līmeņi 860x540x940mm | Adexa RST3A
In stock
Original price was: 258,98 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm konteinera vāks GN2/1 | Adexa 821L
In stock
Original price was: 65,53 €.25,84 €Current price is: 25,84 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 150mm | Adexa E8012150-8126
In stock
Original price was: 27,20 €.10,27 €Current price is: 10,27 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/2 dziļums 65mm | Adexa E8012065-8122
In stock
Original price was: 15,89 €.5,95 €Current price is: 5,95 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm panna GN1/6 Dziļums 65mm | Adexa E8016065-8162
In stock
Original price was: 11,67 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauka vāks GN1/4 | Adexa E8014000C-814L
In stock
Original price was: 11,62 €.4,22 €Current price is: 4,22 €. (bez PVN)Nerūsējošā tērauda Gastronorm trauks vāks GN1/9 | Adexa E8019000C-819L
In stock
Original price was: 6,10 €.2,16 €Current price is: 2,16 €. (bez PVN)Plaukts/Paplāte/Panna Ratiņi Nerūsējošā tērauda Gastronorm GN1/1 6 līmeņi | Adexa RT1106
In stock
Original price was: 230,63 €.95,02 €Current price is: 95,02 €. (bez PVN)Profesionālais apkopējs/Tīrīšanas ratiņi 1210x490x990mm | Adexa GX33G
In stock
Original price was: 217,07 €.86,38 €Current price is: 86,38 €. (bez PVN)Saliekams sienas plaukts no nerūsējošā tērauda 800x450mm | Adexa 330906
In stock
Original price was: 148,48 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
