Noliktavā būs pieejams pēc 1–4 nedēļām
Smagā režīma XL Panini kontakta grils Ribots 2.2kW | Adexa HEG811E
EAN: 5056465039678
Original price was: 305,96 €.125,29 €Current price is: 125,29 €. (bez PVN)
Grilējiet savus populārākos sendvičus līdz pilnībai ar šo daudzfunkcionālo panini kontakta grilu! Šim grilam ir čuguna plāksnes, kas vienmērīgi cep sendvičus. Termostata vadība ļauj regulēt temperatūru, lai varētu gatavot ideālā temperatūrā, savukārt nerūsējošā tērauda ārējais rāmis nodrošina ilgmūžību. Lieliski piemērots panini, sendviču, maizes, kā arī hamburgeru un kesadilju grilēšanai, šis daudzpusīgais grils piešķirs dažādību jūsu iestādei!
- Nerūsējošā tērauda korpuss
- Čuguna gatavošanas virsma
- +50°C līdz +300°C
Lūdzu, skatiet sadaļu ‘Specifikācija‘ detalizētai informācijai.
| Dziļums | 400 mm |
| Augstums | 210 mm |
| Platums | 425 mm |
| Svars | 19 kg |
| Garantija | 12 mēnešu rezerves daļu garantija |
| Versija | Rievots augšējais / Rievots apakšējais |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze |
| Jauda | 2200W |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Temperatūra | +50°C līdz +300°C |
| Materiāls (gatavošanas virsma) | Cietā emalja pārklāts liets dzelzs |
Juurdesobivad tooted
36W UV-A lampa Insektu iznīcinātājam Adexa E36 |
In stock
Original price was: 33,60 €.12,87 €Current price is: 12,87 €. (bez PVN)5 gab. līmpapīri insektu iznīcinātājam Adexa C515W |
In stock
Original price was: 4,01 €.1,40 €Current price is: 1,40 €. (bez PVN)Bain Marie 3 karstās katli 3×3,5 litri | Adexa BMP43
In stock
Original price was: 770,05 €.324,20 €Current price is: 324,20 €. (bez PVN)Dome formas sildlampa ar melno kupolu | Adexa A65121402
In stock
Original price was: 163,60 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Elektriskā sildīšana GN2/3 Ar stikla vāku Nerūsējošais tērauds 5.5 litri | Adexa AD3202
In stock
Original price was: 563,19 €.233,39 €Current price is: 233,39 €. (bez PVN)Elektriskais chaferis GN1/1 Stikla vāks Nerūsējošais tērauds 9 litri | Adexa AD1102
In stock
Original price was: 701,16 €.293,93 €Current price is: 293,93 €. (bez PVN)Komerciala garšvielu turētājs, ietver 6xGN1/6-100mm traukus un vāciņus | Adexa CHD06A
In stock
Original price was: 252,54 €.103,67 €Current price is: 103,67 €. (bez PVN)Komerciālais fritieris Vienvietīgais Elektriskais 10 litru 2.5kW Galda | Adexa WHCDFS
In stock
Original price was: 121,87 €.47,46 €Current price is: 47,46 €. (bez PVN)Komerciālais Garšvielu un Galda Piederumu Turētājs, ieskaitot tvertnes | Adexa CH004
In stock
Original price was: 277,74 €.112,32 €Current price is: 112,32 €. (bez PVN)Komercijas sildīšanas paplāte nerūsējošā tērauda GN1/1 530x325mm | Adexa TSWP53
In stock
Original price was: 168,48 €.69,08 €Current price is: 69,08 €. (bez PVN)Pacelšanās un nolaišanās kupola siltuma lampa melna | Adexa A65121502
In stock
Original price was: 158,78 €.64,76 €Current price is: 64,76 €. (bez PVN)Rise & Fall kupolveida siltuma lampa titāna zelts | Adexa A65121204
In stock
Original price was: 152,87 €.60,43 €Current price is: 60,43 €. (bez PVN)
